Експертна оцінка житлової нерухомості в Україні

Експертна оцінка житлової нерухомості дає відповідь нам на основне і найбільш поширене запитання: «Скільки коштує моє майно?». Можна використати павутину інтернету і приблизно визначити оціночну вартість нерухомості оценка-киев.укр, але чи можна зробити це професійно? Звичайно, що ні. Потрібен досвід, багаж теоретичних і практичних знань. А найголовніше, що потрібно орієнтуватися на тому ринку, де проводиш аналіз і визначає вартість такого майна.

Зрозуміло, що експерту із продажу автомобілів буде легше орієнтуватися в вартості авто. Так із напрямком оцінки житла – потрібно знати, розуміти і відчувати ринок нерухомого майна. Справжній експерт ніколи не скаже Вам, скільки коштує Ваше житло, не провівши перед цим детального і логічного аналізу, співставивши всі за та проти. І тільки потім Він дасть чітку і обґрунтовану відповідь щодо ринкової вартості. Ось цим і відрізняється справжній оцінювач від ріелтора чи нотаріуса. Експерт оперує реальними фактами і даними, а інші фахівці – корисними цілями.

Експертна оцінка квартири

Експертна оцінка квартири проводиться методом співставлення або порівняльним підходом. Таким методом визначається вартість багатьох видів майна: транспорту і автомобілів, земельних ділянок та іншого. Враховується також стан квартири, її розташування відносно таких частин населеного пункту: серединна, центральна і периферійна. Зрозуміло, що майно із розташуванням в центрі, буде мати максимальну вартість. Периферійна нерухомість має максимально низьку цінову політику.

На вартість такого типу нерухомого майна впливає і тип будинку: новобудова чи будівля вторинного ринку. Це все враховується при розрахунках.

Експертна оцінка житлового будинку

Експертна оцінка житлових будинків визначається разом із вартістю земельної ділянки. Навіть, якщо землю оцінювати не потрібно, експерту потрібно спочатку з’ясувати, скільки коштуватиме один квадратний метр земельної ділянки. Окрім вартості землі, на ринкову вартість будинку впливають: рік будівництва, його тип (садовий, житловий, дуплекс чи інший), місце розташування і матеріал.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Україні, області чи іншому місті або регіоні України, то радимо Вам спочатку прочитати статтю http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty-kyev-ukrayna/. Там Ви знайдете корисні поради і відомості, а також головні тезиси щодо такої послуги.

Процедура дарування нерухомості. Угода про дарування. Оформлення дарчої в Україні

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Поиск по сайту
© 2021    Сайт о ремонте и строительстве. Мы публикуем только интересные и новые материале о ремонте.    //    Войти   //    Вверх