Популярні матеріали для утеплення фасадів

Підвищення енергоефективності житла є нагальною потребою для переважної більшості громадян України, так як оплата комунальних рахунків, і перш за все на опалення, стала основною витратною статтею їх вельми скромного бюджету. У зв’язку з цим попит на утеплення як приватних будинків, так і квартир багатоповерхових будинків постійно зростає.

 

Мізерні доходи змушують українців шукати найбільш економічні варіанти утеплення свого житла. Так як вартість робіт найбільше залежить від вартості обраного утеплювача, в цій статті ми розглянемо найбільш затребувані з них.

Відмінності в характеристиках пінопласту і мінеральної вати

Найчастіше для утеплення стін в Україні застосовуються мінеральна вата і пінопласт. Пінополістирол, як спінений так і екструдований, володіє чудовими теплоізоляційними характеристиками, завдяки високому (до 98%) вмістом в його структурі повітря або іншого інертного газу. Однак він характеризується високим ступенем пожежонебезпеки, мінімальної паропроникністю, низькими звукоізоляційні характеристики, а так само менш екологічний, ніж мінеральна вата.

Пінополістирол застосовують для утеплення будь-яких конструкцій будівлі, але особливо широко його використовують при зовнішньому утепленні стін «мокрим» способом і при створенні тришарових стін. У будь-якому випадку ціна на утеплення фасаду пінопластом набагато нижче, ніж із застосуванням мінеральної вати або інших матеріалів, саме цим і пояснюється стабільний попит на даний утеплювач.

І все ж найбільш часто для утеплення фасадів застосовується мінеральна вата, виготовлена ​​зі скло або базальтових волокон. Утеплення мінватою більш надійно з точки зору пожежної безпеки та екологічності. Так само мінвата має більш високі звукоізолюючі властивості і високу паропроникність, що особливо важливо для відводу вологи назовні при утепленні багатошарових стін.

Мінеральна вата буває різної твердості і пружності і в залежності від цих показників випускається у вигляді рулонів або панелей. Рулонна мінвата застосовується для теплоізоляції підлоги і даху, де відсутня механічна навантаження на шар утеплювача. Плити використовуються при зовнішньому утепленні стін, що піддаються тиску вітру.

Крім використання при утепленні методом «мокрого» фасаду і тришарових стін мінеральна вата так само застосовується і при «сухому» способі утеплення фасадів, коли шар утеплювача покривається зовні штукатуркою, а панельними або плитковими матеріалами (блок-хаус, сайдинг і т. Д.).

Важливо знати, що будь-які матеріали для утеплення житла повинні бути високої якості, а всі роботи виконуватимуться виключно кваліфікованими робітниками профільних фірм. Тільки в цьому випадку можна гарантувати безпеку, високу якість і максимальний термін експлуатації покриття.

Поради щодо утеплення фасадів

Утеплення фасадів Rockwool

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Поиск по сайту
© 2021    Сайт о ремонте и строительстве. Мы публикуем только интересные и новые материале о ремонте.    //    Войти   //    Вверх