Проектування пневмотранспорту вiд компанii «Вент-заводи».

Пневмотранспорт – це спосіб транспортування сипучих, подрібнених і гранульованих матеріалів під дією сили повітряного потоку в бункери або інші накопичувачі, де вони збираються і використовуються далі згідно технології виробничого процесу.

Всі пневмотранспортні системи поділяються на:

Аспіраційні системи використовуються в першу чергу для очищення повітря, що видаляється від сипучих, подрібнених і гранульованих матеріалів для підтримання санітарно-гігієнічних норм повітря в робочій зоні.

Кількість відсмоктуючого повітря визначається із умов найбільш ефективної локалізації джерела виділення шкідливих речовин у виробничому приміщенні.

Аспіраційні системи можуть бути прямоточні, рециркуляційні, централізовані, автономні, зі змінною та постійною продуктивністю.

Транспортні системи застосовуються для переміщення сипучих, подрібнених і гранульованих матеріалів в місця короткочасного зберігання, подальшого фасування або до технологічного обладнання від аспіраційних систем.

Транспортні системи можуть бути всмоктувальні рециркуляційні, всмоктувальні прямоточні, нагнітальні рециркуляційні і нагнітальні прямоточні.

Тип системи залежить від аеродинамічних умов роботи вузла завантаження і характеру циркуляції повітря. При нагнітальній схемі рушійною силою є надлишковий тиск, що створюється на початку транспортної системи. При всмоктуючій схемі наприкінці транспортування створюється розрядження, і вся система знаходиться у вакуумі. Якщо відбувається транспортування пилоповітряної суміші, то доцільніше використовувати всмоктувальну схему, це виключить запилювання через стики і нещільності з’єднань в простір робочої зони.

Для розрахунку і проектування систем пневмотранспорту необхідно мати наступну інформацію:

  • Характеристику (дисперсний склад) і кількість транспортованих матеріалів від кожного джерела;
  • Витрату повітря, що видаляється від джерела виділення шкідливих речовин (пилу, стружки, абразиву);
  • Схему мережі повітроводів (трубопроводів) від джерел до місць установки нагнітачів (вентиляторів) та обладнання для очищення повітря або бункери-накопичувачі.
  • Режим і умови виробництва, технологічні особливості процесу, для якого призначений пневмотранспорт.

У більшості сипучих матеріалів, що переміщуються пневмотранспортом, тверді частинки мають неоднакові розміри. Тому часто при розрахунку обмежуються урахуванням швидкості витання часток з розміром, рівним середньому діаметру. Швидкість потоку повітря транспортується сипучі, подрібнені або гранульовані матеріали в системах пневмотранспорту повинна бути вище швидкості витання часток даних матеріалів.

Компанія «Вент-заводи», — проектування пневмотранспорту, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52.

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Поиск по сайту
Платная гинекологическая клиника в Москве. Гинекологическая клиника в Москве платная .
kdc.clinic

волоконно оптический кабель оксд
lanbi.ru
© 2020    Сайт о ремонте и строительстве. Мы публикуем только интересные и новые материале о ремонте.    //    Войти   //    Вверх