Як вибрати камінну топку

Відкриті камінні топки/ Головним достоїнством відкритих камінів є можливість милуватися живим вогнем, відчувати жар від топки, однак тепло при цьому не затримується в приміщенні надовго і велика частина гарячого повітря швидко летить в трубу.

Зважаючи на низький ККД таких моделей (всього лише 15-20%) і підвищеної витрати повітря відкритої топки (до 360 м.куб. / 1 ​​м.куб. О 1 годині), що вимагає постійного припливу повітря, для постійного обігріву житла їх використовувати не раціонально .

Щоб уникнути протягів, переохолодження, а іноді і задимлення приміщення існує обмеження за розміром зовнішнього отвору топки щодо розміру приміщення, в якому встановлюється камін. При висоті стелі близько 2,5 м площа прорізу топки повинна співвідноситися до площі приміщення приблизно як 1:75.

Відкрите полум’я і іскри є факторами пожежонебезпеки, без спеціально облаштованій майданчики безпеки, викладеної з листів металу або керамічної плитки і т.п. жароміцних матеріалів в житлових приміщеннях не обійтися. А освіту в результаті горіння палива більшої кількості сажі тягне необхідність збільшення перетину димоходу. Доречі камінні топки краще на сайтi warmhouse.com.ua.

Модифікації відкритого типу

Основними особливостями таких установок, є частково або повністю відкрите вогнище. Що робить вогонь повністю не захищеним. Таким чином, він не відділений від основного приміщення різними перегородками, дверцятами і заслінками.

У даного варіанту є свої переваги і недоліки. Такий камін має дуже привабливий зовнішній вигляд і дозволяє насолоджуватися видом відкритого полум’я. Завдяки відсутності деяких стінок, він здатний досить добре опалювати приміщення.

Експлуатація нової камінної топки

Правильна експлуатація — це запорука довгої служби. Актуально це топки камінів підбір, яких вже саме по собі заняття не з легких.

У питанні експлуатації важливо не тільки те, як правильно топити камін, але те, чим топити камін. Адже саме від вибору палива залежить теплоємність печі і її коректна робота. Але перед тим як розтопити камін, його ще потрібно правильно встановити як i решітки на каміни.

Звичайно, можна звернутися за допомогою до фахівців, але тоді це будуть нові фінансові витрати. Сучасні, окремо розташовані топки монтуються досить легко, досить просто вибрати місце і правильно підключити димар. Проблеми ж можуть виникнути на етапі узгодження приладу з пожежними інстанціями, які повинні перевірити правильність монтажу.

Саме правильне рішення — це викликати інспектора ще до того, як почався монтаж. Він ознайомить вас з усіма нормами і видасть розпорядження. Але щоб полегшити це завдання, наведемо список того, на що пожежний звертатиме увагу в першу чергу не в залежності від конструктивних особливостей будинку. Детальнiше на Uniflam.

Поиск по сайту
Популярные статьи
Наши партнеры
© 2022    Сайт о ремонте и строительстве. Мы публикуем только интересные и новые материале о ремонте.    //    Войти   //    Вверх