Юпітер у Стрільці

Проходячи транзитом по знаку Стрільця, Юпітер, що розширює горизонти, дарує вам неймовірні можливості для реалізації своїх ідей, для подолання перешкод і для насолоди всіма благами, що підносить життя.

У цей період настає час нових відкриттів і далеких подорожей. Комфортне м’яке крісло, чашка кави й улюблений фільм більше не втримають вас у чотирьох стінах. Юпітер, перебуваючи в знаку Стрільця, буде всіма силами витягати вас із дому і підштовхувати до несподіваних пригод.

Основні риси, які проявляються в цей період:

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера у Стрільці

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Покинути зону комфорту

Під час цього транзиту ви станете більш ризиковими і відчайдушними. Азарт і бажання осягнути незвідане посприяють тому, щоб ви якнайшвидше покинули зону комфорту і нарешті вирушили назустріч своїм цілям і мріям.

Впевнено йти до своєї мети

Під час переміщення Юпітера в знак Стрільця ви точно не дошкулятимете собі думками “А чи варто йти цим шляхом?”, “А чи зможу я досягти бажаного?”. Цей транзит додасть вам впевненості в тому, що будь-які ваші задуми неодмінно здійсняться. Ви йтимете напролом до своєї мети, не звертаючи уваги на поради близьких і на знаки долі. Девізом цього періоду для вас стане “Я доб’юся свого будь-якими способами”.

Дізнатися багато нового

Цей період здатний подарувати вам неоціненний досвід і нові корисні для вас знання. Кожна зустріч, кожна розмова будуть наповнені корисною інформацією, яка в майбутньому може стати для вас незамінною.

Відкритися новим можливостям

Під час цього транзиту постарайтеся бути максимально уважними до всього, що вас оточує. Можливо, саме зараз ви зустрінете людину, яка вплине на ваше подальше життя, або отримаєте інформацію, яка зможе стати вам у пригоді для реалізації своїх ідей.

Складнощі під час Юпітера у Стрільці

Чи справді така гарна сліпа віра у власну безпрограшність, яка буде притаманна вам під час Юпітера у Стрільці? Задумайтеся.

Юпітер у Стрільці

Прагнучи в цей період якомога швидше наблизитися до своєї мети, ви ризикуєте проґавити важливі моменти, які могли б вас уберегти від необдуманих вчинків. Якщо ви ігноруватимете підказки, що виникають на шляху до своєї мети, то можете зіткнутися із серйозними проблемами і так і не досягти бажаного результату.

Ретроградний Юпітер у Стрільці

Оскільки Стрілець є уособленням безстрашності, впевненості та прагнення вперед, то перебуваючи під заступництвом ретроградного Юпітера, він наділяє людей здатністю рухатися назустріч успіху.

Коли настає період ретроградного Юпітера у Стрільці, людям надається можливість замислитися над своїми вчинками і способами досягнення цілей.

Але щоб така поспішність і відчайдушність не стали причиною невиправданих очікувань і зруйнованої мрії, ретроградний Юпітер дає можливість переспрямувати хід своїх думок і спробувати рухатися наміченим шляхом дещо в інший спосіб.

Міняйте стратегію поведінки, будьте обережні у своїх вчинках, спирайтеся на чужий досвід і дотримуйтесь підказок, які трапляються вам на шляху. У такому разі удача неодмінно вам посміхнеться.

Якщо ви народилися з Юпітером у Стрільці в натальній карті

Характер

Ви народилися з Юпітером у Стрільці в натальній карті? Тоді вам дуже пощастило! Ви оптимістичні, вільні і спрямовані в майбутнє. Ви завжди із задоволенням вивчаєте нову інформацію і оточуєте себе безліччю інтересів, намагаючись по можливості зайняти свій вільний час. Сидіти без діла – це не для вас. Подорожі, вивчення іноземних мов, нові хобі та цікаві проєкти завжди викликають у вас масу позитивних емоцій і допомагають рухатися вперед.

Взагалі ваше життя нагадує пригодницьку книжку, в якій кожна сторінка наповнена глибоким змістом і барвистими подіями. Драйв, азарт, яскраві враження та розширення власних кордонів – це те, що робить вас по-справжньому щасливим.

Любов

Кохання для вас – це цілий світ, сповнений пригод і яскравих барв. Але зазвичай ці пригоди рідко бувають пов’язані з однією-єдиною людиною. В одному представнику протилежної статі вас захоплює краса, в іншому – розум, у третьому – підприємливість, а четвертий і зовсім настільки таємничий, що його таємницю потрібно терміново розгадати!

Утім, будучи дослідником за натурою, ви здатні захоплено досліджувати й одного-єдиного обранця. Однак для цього він повинен володіти цілим джерелом талантів і прихованих сюрпризів – не менше, ніж ви самі!

Життєві цінності

Що приховувати, багатьом ваше життя може здатися надмірно активним і сумбурним, але будувати своє життя, виходячи зі стереотипів, нав’язаних суспільством, ви точно не станете. Коли ви занурюєтеся в буденне життя, позбавлене яскравих фарб, усе навколо стає для вас сірим і безцікавим. Тому ви всіма силами намагаєтеся розбавляти рутину новими знаннями, знайомствами, уроками і безцінним досвідом.

Ви, безумовно, оптиміст за природою. Ризик – це ваше все. А невідоме вас анітрохи не лякає і не хвилює. Ба більше, ви розумієте, що ваш майбутній успіх безпосередньо залежить від того, скільки сил ви витратите на його досягнення.

Але як би ви не прагнули великих досягнень, варто завжди пам’ятати, що в усьому має бути поміркованість. Без неї, як не старайся, складно поєднувати особисте і соціальне життя та почуватися щасливою людиною у всіх сенсах цього слова.