Юпітер у Близнюках

Коли амбітна планета Юпітер переходить у знак спостережливих і контактних Близнюків, життя стає насиченим і активним. У цей період ви відчуєте прилив енергії і сил, у вас зародиться оптимізм і життєрадісність, з'явиться прагнення до саморозвитку і жага до нових знайомств. Саме час зібратися з думками і рвонути назустріч пригодам.

Здавалося б, поєднання глибокодумного Юпітера і допитливих Близнюків має відкривати перед вами широкі перспективи. Але насправді цей транзит викликатиме відчуття переповнення і надлишку. Тоді як Юпітер підштовхує людей до розвитку, знак Близнюки постійно підкидає їм нову інформацію до роздумів. Виходить, що ця зоряна парочка замість того, щоб спрямувати вас у потрібний бік, спонукає вас тупцювати на одному місці й розбиратися в плутанині та хаосі, які відбуваються у вашій голові.

Основні риси, які проявляються в цей період:

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера в Близнюках

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Спілкуватися без кордонів

Властива Близнюкам жвавість і контактність у цей період будуть підштовхувати вас до розширення зв'язків і до участі в громадських заходах.

Вчитися і працювати з інформацією

Крім цього, під час транзиту Юпітера по Близнюках особлива увага приділятиметься навчанню і поширенню інформації.

Займатися рекламою, торгівлею, туризмом

Високих результатів під час цього транзиту зможуть досягти ті, хто працює у сфері торгівлі, реклами або туризму. У цей час у вас з'явиться можливість підвищити свою кваліфікацію, залучити додаткових клієнтів і укласти сприятливе партнерство.

Генерувати приголомшливі ідеї!

Готуйтеся до того, що Юпітер у Близнюках принесе вам багато глибоких знань і креативних ідей, до реалізації яких вам захочеться приступити якомога швидше. Але не варто поспішати. У цей період ризик наламати дров досить великий. Дозвольте своїм ідеям відлежатися. Прийде час, і вони неодмінно принесуть вам багаті плоди.

Складнощі під час Юпітера в Близнюках

Будьте обережні: у цей період можливі плітки та інтриги на робочому місці. Неправдива інформація розлітатиметься з неймовірною швидкістю. Обов'язково враховуйте це і будьте гранично уважні до людей, які не викликають у вас довіри.

Також під час цього транзиту будьте обережні з інвестиціями. Ризикові і зовсім не прагматичні Близнюки запросто можуть втягнути вас у провальну справу.

Ретроградний Юпітер у Близнюках

Коли ретроградний Юпітер перебуває в Близнюках, настає непростий період, який підштовхне вас до глибоких роздумів і розчарувань. У цей час ви ризикуєте потрапити під негативний вплив авторитетних для вас людей.

Ретроградний Юпітер у Близнюках спонукає відмовлятися від власних ідей на користь чиїхось не завжди розумних переконань.

А захоплена і невгамовна натура Близнюків легко може втягнути вас в аферу, що спричинить великі неприємності.

Будьте уважні до людей під час цього транзиту, не піддавайтеся чужим хитрощам і маніпуляціям. І постарайтеся навести лад у своїх думках. Що менше непотрібної інформації ви зберігаєте у своїй голові, то більше шансів, що проблеми обійдуть вас стороною.

Якщо ви народилися з Юпітером у Близнюках у натальній карті

Характер

Якщо у вашому гороскопі Юпітер перебуває у Близнюках, ви легкі, завзяті й допитливі. Ви обожнюєте спілкування і завжди знаходите, що сказати в будь-якій розмові. А вашим ораторським талантам можна тільки позаздрити. Але, крім того, що ви із задоволенням ділитеся з оточуючими своїм потоком думок, ви наділені ще й чудовими здібностями слухати співрозмовника і швидко поглинати інформацію. Ці якості, безсумнівно, роблять вас шанованим і популярним у своїх колах.

Треба сказати, ви багатозадачні й діяльні в будь-яких справах, за які б не бралися. І якщо вам вдасться спрямувати свою інтенсивну енергію в правильне русло, то ви без особливих зусиль досягнете високих результатів у тій справі, яка зможе захопити вас на довгі роки. Але, як показує практика, ваша невгамовність не дає вам довго засиджуватися на одному місці, через що багатообіцяючі перспективи в буквальному сенсі спливають у вас з-під носа. Саме так нерідко відбувається і в коханні.

Любов

Погнатися за всіма зайцями одночасно — ось тактика, якої ви нерідко дотримуєтеся, особливо в юному віці. Саме тому непоодинокою є ситуація, коли ви з однаковим запалом боретеся за серце одразу кількох цікавих вам претендентів або ж навпаки — ви самі стаєте бажаною ціллю і яблуком розбрату для двох чи трьох суперників.

Утім, з часом лицарські бої набридають, і на зміну їм приходить справжнє почуття — як правило, до людини, яка багато в чому схожа на вас. З обранцем вам має бути цікаво все життя, інакше ніщо не зупинить вас від того, щоб знову вирушити на пошуки романтичних пригод.

Життєві цінності

Завдяки своїй чарівності та дотепності, ви, немов диригент, приковуєте до себе увагу і спонукаєте натхненних слухачів стежити за вашими рухами і висловлюваннями, затамувавши подих.

Юпітер у Близнюках

Якби ви були трохи послідовнішими й цілеспрямованішими, з вашою комунікабельністю та переконливістю ви могли б стати гідним ватажком і вести за собою тисячі людей. Але оскільки ви не з тих людей, які прагнуть до беззастережного лідерства, вас цілком влаштовує роль вільного оповідача і цікавого співрозмовника.

Дивіться також:

Риси характеру людини, народженої з Юпітером у Близнюках:

Знаменитості, народжені з Юпітером у Близнюках

Інгрід Бергман (29 серпня 1915 р.) — шведська та американська актриса.

Стів Макквін (24 березня 1930 р.) — американський кіноактор, авто- і мотогонщик.

Генрі Кайзер (9 травня 1882 р.) — американський промисловець і підприємець, засновник низки великих промислових і комерційних компаній.

Ігор Стравінський (17 червня 1882 р.) — російський композитор.

Мохаммед Алі (17 січня 1942 р.) — американський боксер-професіонал.

22 Подобається Поділитися Скопіювати посилання