Юпітер у Діві

У період перебування могутнього Юпітера в знаку послідовної і педантичної Діви, будь-яка дрібниця у вашому житті починає набувати особливого сенсу. Під час цього транзиту ви будете максимально сконцентровані навіть на тих речах, яким ще недавно не надавали абсолютно ніякого значення.

Основні риси, які проявляються в цей період:

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера в Діві

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Приймати повільні, але правильні рішення

Будьте готові до того, що під час комбінації масштабного Юпітера і ґрунтовної Діви у вашому житті відбудеться певний дисбаланс. Тоді як багатогранний Юпітер відкриває перед вами широкі можливості та надає шляхи для вдосконалення, скрупульозна Діва повільно й прискіпливо розглядає кожну окрему життєву ситуацію, після чого робить глибокий аналіз і починає вибудовувати план подальших дій.

Тому не варто очікувати від цього транзиту рішучих дій і несподіваних поворотів подій. Справи виконуватимуться вчасно, вчинки добре обмірковуватимуться, а проблеми розв’язуватимуться в міру їх надходження.

Почати свій бізнес

Перспективним під час цього періоду виявиться відкриття власного бізнесу. Продуктивність і ефективність, якими нагородить вас Юпітер у Діві, посприяють тому, щоб справа потихеньку набирала своїх обертів і приносила гарний прибуток.

Робити кар’єру

Пам’ятайте, що коли працьовита і відповідальна Діва опиняється під заступництвом планети достатку, перед вами відкриваються широкі можливості, здатні привести вас на вершину кар’єрного успіху. Не прогавте цей шанс!

Складнощі під час Юпітера в Діві

Оскільки і Юпітер, і знак Діви характеризуються наполегливістю і прагненням до високих цілей, варто бути готовим до того, що в цей час ви будете більш вимогливими, як до себе, так і до оточуючих. Чужа бездіяльність і недбалість виводитимуть вас із себе.

Щоб це виправити, намагайтеся в цей період акцентувати менше уваги на чужих промахах. Робіть перерви в роботі, влаштовуйте собі маленькі свята, це допоможе вам розслабитися і зберегти теплі стосунки з друзями і родичами.

Ретроградний Юпітер у Діві

Перебуваючи в знаку Діви, ретроградний Юпітер негативно впливає на душевний стан людей. У цей період особливо процвітають депресії і нудьга. Можлива нестабільність у роботі й небажання працювати. А підвищена концентрація на своїх проблемах не дає людям позитивно мислити і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Під час ретроградного Юпітера в Діві ви можете зіткнутися з порожніми надіями і невиправданими очікуваннями.

А ваша підвищена критичність до оточуючих досягне свого апогею. Світ здаватиметься вам несправедливим. Справи йтимуть з рук геть погано. Щоб якнайшвидше пережити цей похмурий період, вам необхідно буде зайнятися самоаналізом і навчитися поблажливості й терпимості до чужої думки та чужих недоліків.

Припиніть засуджувати і вганяти себе у власноруч створені рамки. Іноді, щоб домогтися бажаного результату, потрібно трохи послабити хватку і просто довіритися долі.

Якщо ви народилися з Юпітером у Діві в натальній карті

Характер

Якщо ваш Юпітер перебуває в Діві, то ви та сама турботлива бджілка, яка отримує справжню насолоду, допомагаючи оточенню розв’язувати їхні нагальні проблеми. При цьому, не можна сказати, що ви жалісливі до мозку кісток. Тому допомога іншим — не найголовніше ваше покликання.

Не можна не відзначити, що ви послідовна і прискіплива в дрібницях людина, яка зі скрупульозною точністю прораховує кожне своє слово і кожен наступний крок. У будь-якій ситуації ви намагаєтеся тримати себе на висоті й щиро не розумієте, чому інші дозволяють собі поводитися інакше. У результаті таких роздумів ви нерідко стаєте надмірно критичним до оточуючих і навіть іноді дозволяєте собі робити їм відверті зауваження.

Любов

Кохання для вас — одна з головних цінностей життя, саме тому багато хто не наважується на роман із вами: підсвідомо боїться глибини ваших почуттів. Починаючи стосунки, ви щиро вірите, що це назавжди. Якщо ж стосунки не склалися, відгомони минулого кохання можуть жити у вашому серці роками.

Часом у коханні вам бракує легкості й почуття гумору (ви й самі знаєте це), зате ваш обранець упевнений: ваші почуття щирі, постійні й глибокі. Заради них ви здатні подолати будь-які перешкоди.

Юпітер у Діві

Життєві цінності

Ви по-справжньому працьовиті та старанні, і для вас справді важливо знайти в житті заняття, яке допоможе вам розвиватися як особистість і приносити своєю роботою користь суспільству. Робота заради грошей, хоч і задовольняє ваші фінансові потреби, але не робить вас по-справжньому щасливим. Але, на щастя, зазвичай вам вдається знайти собі справу всього життя і заробити на ній непогані статки.

Терпимість і прийняття — ось головні якості, набувши яких вам вдасться зрозуміти, що кожен має право жити так, як вважає за потрібне. Дозвольте собі бути менш прискіпливим. Так вам вдасться зберегти собі нерви і зберегти довірчі стосунки з друзями, колегами та близькими людьми.

Дивіться також:

Риси характеру людини, народженої з Юпітером у Діві:

Знаменитості, народжені з Юпітером у Діві

Баррі Голдуотер (2 січня 1909 р.) — американський політик.

Роберт Фрост (26 березня 1874 р.) — один із найбільших поетів в історії США, чотири рази лауреат Пулітцерівської премії.

Мік Джаггер (26 липня 1943 р.) — британський (англійський) рок-музикант, актор, продюсер, вокаліст рок-групи The Rolling Stones.