Юпітер у Раку

Юпітер, здійснюючи свій транзит глибоким знаком Рака, розкриває в людях такі якості, як загострена інтуїція, обережність і багата фантазія. Тож будьте готові до того, що ця фантазія підштовхуватиме вас як до пошуку нових ідей, так і до надання надвеликого значення проблемам, які періодично виникають.

Під впливом Юпітера в мінливому Раку ви відчуєте на собі всю палітру переживань і радощів, які тільки можна відчути. Якщо сьогодні ви перебуваєте на хвилі удачі, у вас все вдається, і ви з оптимізмом дивитеся в майбутнє, то вже завтра своїми песимістичними думками ви легко можете збити себе зі шляху і зануритися в глибокі переживання.

Основні риси, які проявляються в цей період:

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера в Раку

Під час цього астрологічного транзиту ви можете:

Юпітер у Раку

Упорядковувати свій будинок

Вкрай сприятливим цей період буде для переїзду або початку ремонтних робіт вдома. Оскільки для Рака його дім — це не притулок для ночівлі, а й місце, де він почувається комфортно і безпечно, цей період посприяє тому, щоб будь-які маніпуляції, спрямовані на поліпшення житлових умов, пройшли успішно.

Генерувати перспективні ідеї

Вашим головним завданням у цей період буде навчитися захищати себе від потенційних стресових ситуацій і не давати волі негативним емоціям. Робіть наголос на свої новаторські ідеї. Повірте, їх у вас буде більш ніж достатньо під час цього транзиту.

Допомагати порадою і ділом

Діліться з близькими своїми знаннями й досвідом, надавайте підтримку нужденним. Поки Юпітер гостює в знаку глибокого і чуйного Рака, ви будете здатні справити благотворний вплив на оточуючих. Ваші мудрі поради дадуть нужденним необхідне підживлення, а вчасно продемонстровані задуми та ідеї зможуть перерости у справу всього вашого життя. Не пропустіть цієї можливості!

Складнощі під час Юпітера в Раку

Під час транзиту Юпітера по знаку Рака у вас буде достатньо здорових думок для того, щоб просунутися до своєї мети, але притаманні цьому знаку Зодіаку обережність і нерішучість знову й знову повертатимуть вас назад при кожній спробі зробити кроки назустріч успіху.

Ретроградний Юпітер у Раку

Коли Юпітер у знаку Рака стає ретроградним, на волю вийдуть емоції та почуття, які довго накопичувалися у вас усередині.

Цей період сповнений душевних переживань і глибокого розчарування в людях.

А притаманне Раку загрузнення у власних, найчастіше надуманих, проблемах, у цей період, безсумнівно, позначиться на якості вашого життя.

Результатом цих тривалих переживань можуть стати неполадки зі здоров’ям і зіпсовані стосунки з близькими людьми. Чи можна якось запобігти такому розвитку подій? Можна! Досить поглянути на себе з позиції стороннього спостерігача і зрозуміти, що причиною більшості неприємностей, які відбуваються з вами під час цього транзиту, є ви самі.

Відкиньте емоції вбік, візьміть до відома отриманий досвід і сміливо йдіть вперед назустріч мріям! У цей період у вас є великі шанси досягти високих результатів. Головне не пасувати перед труднощами.

Якщо ви народилися з Юпітером у Раку в натальній карті

Характер

Якщо у вашій натальній карті Юпітер перебуває в Раку, то ви безперечно сприйнятливі, довірливі й надмірно добрі до оточення. Однією з ваших головних рис характеру є прихильність до традицій. Крім того, для вас надзвичайно важливо мати близькі й теплі стосунки з родичами. Усвідомлення того, що у вас за спиною є безумовна підтримка, додає вам упевненості й допомагає бути більш заповзятливим і спритним у справах.

Любов

Немає жодних сумнівів у тому, що Юпітер у Раку наділив вас чуйним серцем і широкою душею. Вам подобається допомагати оточуючим і піклуватися про тих, хто цього потребує, особливо про близьких людей. Причому пориви ці абсолютно безкорисливі й щирі. Але ви також маєте розуміти, що якщо одні приходять до вас по пораду з чистими намірами, то інші можуть легко скористатися вашим милосердям і завдати вам чимало неприємних клопотів.

Буває, що саме так трапляється і в любовних стосунках: ви стаєте жертвою ошуканця або ж людини, яка буквально тероризує вас, уміло маніпулюючи вашими почуттями.

Утім, такі крайні ситуації все-таки рідкість. Набагато частіше буває інше: навіть у найщасливішому і рівноправному шлюбі ви з власної волі даєте близьким людям іноді «сісти собі на шию», відчуваючи при цьому свою значущість і незамінність. Що ж, якщо це ваш вибір, то чому б і ні? Тим паче, що обранець оцінить вашу турботу: ви можете дати йому те, на що не здатен ніхто інший.

Життєві цінності

Як і будь-який володар Юпітера в Раку, ви надзвичайно емоційні. А перепади настрою по кілька разів на день — для вас звична справа. Саме тому вам дуже важливо не перевантажувати свій мозок думками про те, «як було б чудово, якби» і «як допомогти тому-то зробити те-то». Намагайтеся більше уваги акцентувати на своїх нагальних справах і питаннях, а не на проблемах, які вас не стосуються. Така тактика допоможе вам зберігати бадьорість духу і піднесений настрій.

А ось що стосується кар’єри, то тут вам варто присвятити себе тій справі, яка приносить вам справжнє задоволення. Коли ви знайдете ту діяльність, у якій почуватиметеся комфортно, перед вами відкриються широкі можливості та шляхи, які приведуть вас до великих досягнень.