Юпітер у Скорпіоні

Цікава космічна комбінація розгортається в період, коли планета достатку Юпітер входить у знак загадкового і непередбачуваного Скорпіона. Оскільки Скорпіон є уособленням сили, сексуальності та плодючості, у цей період життя буде сповнене несподіваних подій і крутих доленосних поворотів.

У період цього транзиту важливо враховувати той факт, що кардинальні зміни в житті можуть бути як позитивними, так і негативними. Притаманна Скорпіону риса заглиблюватися в будь-які питання, що стосуються його життя і життя його близьких, час від часу перетворюватиме вас то на професійного шпигуна, то на невразливого диктатора.

Основні риси, які проявляються в цей період:

— Одержимість своєю метою

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера в Скорпіоні

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Ловити удачу за хвіст!

Коли планета удачі Юпітер з’єднується з магнетичним Скорпіоном, фортуна може опинитися у ваших руках. У цей період удача йде з вами пліч-о-пліч, тому дуже важливо не проґавити цієї можливості і спрямувати всі свої сили на досягнення бажаної мети.

Йти до мети через будь-які перешкоди

Не бійтеся конкуренції та можливих перешкод на шляху, наполегливість і магнетизм Скорпіона посприяють тому, щоб удача була на вашому боці.

Зізнатися у своїх почуттях

Під час транзиту Юпітера по знаку Скорпіона перед вами відкривається чудова можливість розкрити свої почуття й емоційно зблизитися з тими, хто вам по-справжньому дорогий. У цей сприятливий час ви можете відкрити своє серце людині, до якої давно відчуваєте сильні почуття. Велика ймовірність того, що вам дадуть відповідь взаємністю.

Поговорити по душах

Якщо у вашому житті є невирішені особисті питання, то саме час винести їх на обговорення з тим, кого вони стосуються. Будь-які переживання, образи і страхи мають обговорюватися в цей час. Так ваша проблема вирішиться набагато швидше.

Складнощі під час Юпітера в Скорпіоні

У період цього транзиту у вас під впливом диктатора-Скорпіона можуть прокинутися ревні й власницькі почуття, а також маніакальна підозрілість. Ну а надмірний прояв усіх цих якостей легко може стати причиною серйозного сімейного конфлікту і навіть розлучення. Щоб цього уникнути, будьте поблажливішими до оточуючих — особливо, до своїх близьких.

Ще про що не варто забувати в період цього транзиту — це обмеження. Властивий Скорпіону ентузіазм і бажання докопатися до суті легко можуть перетворитися на одержимість і відсутність гальм. Будьте гранично обережні у своїх мріях і пристрастях.

Ретроградний Юпітер у Скорпіоні

У період, коли ретроградний Юпітер гостює в знаку Скорпіона, у вас з’являється можливість розгледіти в людях їхні справжні обличчя. Енергія Скорпіона під заступництвом ретроградного Юпітера підштовхуватиме людей до прояву своїх негативних якостей.

Цей час буде досить напруженим, але водночас він допоможе вам зрозуміти, хто для вас друг, а хто ворог.

Ба більше, під час цього транзиту вам також вдасться детальніше розглянути й дати оцінку своїм негативним рисам характеру. Це період просвітлення. Він допоможе вам знайти відповіді на запитання, які блукали у вашій голові довгі роки. І вам несподівано стане зрозуміло, чому у вашому житті все відбувається саме так, а не інакше.

Прислухайтеся до внутрішнього голосу, працюйте над собою. У вас завжди є шанс виправити колишні помилки і почати життя з чистого аркуша!

Якщо ви народилися з Юпітером у Скорпіоні в натальній карті

Характер

Якщо ви народилися з Юпітером у знаку Скорпіона в натальній карті, то ви просто створені для того, щоб завдяки своїй власній інтуїції та внутрішньому стрижню домагатися високих цілей, долаючи життєві перешкоди і змітаючи суперників на своєму шляху.

Як і будь-якому власникові Юпітера в Скорпіоні, вам притаманні гіпнотична чарівність і внутрішня сила, які допомагають вам у досягненні своїх цілей. Крім того, ви знаєте, як використовувати свою вроджену інтуїцію, щоб отримати те, про що ви щиро мрієте. І, ніде правди діти, ця здатність дає вам певний ступінь соціальної влади, якої ви так відчайдушно прагнете.

Любов

Очевидно, що ви належите до категорії тих людей, які самі створюють своє щастя. Хоча не можна не відзначити й те, що вам дарований природний магнетизм, за допомогою якого вам дивовижним чином вдається притягувати можливості й справляти незабутнє враження на людей протилежної статі.

Життєві цінності

Будь-яку справу, за яку б ви не бралися, без сумнівів, буде вивчено вами вздовж і впоперек, оскільки ви не з тих людей, для яких важливе лише загальне уявлення про те, чим вони займаються. Для вас же, навпаки, важлива суть.

Ви любите цікавитися тим, що не лежить на поверхні, а заховано глибоко від сторонніх очей. А недомовленість і завуальованість викликають у вас побоювання, тому ви завжди з особливим задоволенням занурюєтеся в заборонені теми й розгадуєте таємниці, вкриті мороком.

Ви, безсумнівно, та людина, яка намагається досягти успіху в усьому: у кар’єрі, сім’ї, коханні. І іноді навіть перестараєтеся в цьому. Збавте оберти! Навчіться розслаблятися, і тоді на вас чекає успіх.

Дивіться також:

Риси характеру людини, народженої з Юпітером у Скорпіоні:

Знаменитості, народжені з Юпітером у Скорпіоні

Аль Капоне (17 січня 1899 р.) — американський гангстер італійського походження.

Джек Лондон (12 січня 1876 р.) — американський письменник і журналіст, військовий кореспондент, громадський діяч, соціаліст.

Чарльз Менсон — польський піаніст, композитор, державний і громадський діяч, дипломат.

Юпітер у Скорпіоні

Елвіс Преслі (8 січня 1935 р.) — американський співак і актор.