Юпітер у Терезах

У житті настає гармонія, спокій і умиротворення, коли Юпітер розташовується в знаку миролюбних Терезів. Цей м’який і збалансований знак зодіаку погашає експансивну енергію Юпітера, внаслідок чого життя стає гармонійним, розміреним і послідовним.

Терези — це знак рівноваги, справедливості та рівноправних партнерських відносин. Тому перебування Юпітера в цьому знаку спонукає людей налагоджувати стосунки та жити в мирі з оточенням. Саме час для позитивного спілкування і зав’язування міцних дружніх, любовних і ділових стосунків!

Основні риси, які проявляються в цей період:

— Прагнення до гармонії

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера у Терезах

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Зміцнювати ділові, родинні, дружні зв’язки

Транзит Юпітера по знаку Терезів буде вдалим для укладення міцних партнерських відносин і для проведення ділових переговорів. Чарівність, дипломатичність і харизма Терезів посприяють тому, щоб зустрічі й бесіди з партнерами пройшли успішно й залишили про вас приємні враження.

Знайомитися з новими людьми

Є велика ймовірність того, що в цей період ви обростете великою кількістю зв’язків. Але не варто занадто розраховувати на людей, які раптово з’являться у вашому житті під час цього транзиту. Тяга до спілкування, властива Терезам, сприятиме спонтанним і частим знайомствам, але далеко не всі з них принесуть вам користь. Серед нових знайомих можуть зачаїтися непорядні й поверхневі люди. Не варто про це забувати.

Вивести стосунки з партнером на новий рівень

Сприятливим транзит Юпітера у Терезах виявиться і для вступу в шлюб. Терези, які прагнуть гармонії і балансу, дадуть потужного стусана чоловікам, які засиділися в холостяках, і посприяють тому, щоб стосунки, які тривалий час тягнуться, нарешті привели партнерів до укладення шлюбу.

Складнощі під час Юпітера у Терезах

Оскільки Терезам властива така якість, як бажання допомагати іншим, під час цього транзиту ваша увага може бути спрямована в бік чужих успіхів. Ви будете намагатися допомогти всім, забуваючи про свої власні інтереси. Бути шанованим в очах інших для вас буде важливіше, ніж бути успішним і задоволеним результатами своєї роботи.

Ретроградний Юпітер у Терезах

Перебуваючи в знаку Терезів, Юпітер у ретроградній формі матиме негативний вплив на сімейні стосунки. У цей час можливі складнощі у спілкуванні з близькими людьми. Будь-які ваші спроби налагодити контакт із коханою людиною будуть сприйматися нею в багнети. А розмови відверто лише загострять без того натягнуті стосунки.

У період цього транзиту також можуть виникнути безпідставні підозри і напади ревнощів у ваш бік.

Усі ці проблеми підштовхнуть вас до глибокого самоаналізу і на якийсь час можуть призвести до замкнутості.

Постійні копання в собі і пошуки відповідей на питання в цей час можуть стати причиною загострення хронічних захворювань і загальної пригніченості. Хорошими «антидепресантами» в цьому випадку стануть зустрічі з друзями, активне проведення часу і заняття творчістю. Намагайтеся відволікатися від негативних думок, позбувайтеся почуття провини, шукайте шляхи для подальшого розвитку і за жодних умов не припиняйте вірити в те, що все налагодиться, і час розставить усе на свої місця.

Юпітер у Терезах

Якщо ви народилися з Юпітером у Терезах у натальній карті

Характер

Юпітер у Терезах у натальній карті наділяє вас як внутрішньою, так і зовнішньою красою. Тож якщо ви народилися з Юпітером у Терезах, у вас є якась вроджена витонченість і витонченість, що дає змогу вам випромінювати сяйво і позитивну енергетику.

Ви завжди дотримуєтеся певного стилю — як у поведінці та спілкуванні, так і в одязі та домашньому декорі. До слова, оточуючі нерідко помічають і захоплюються вашою здатністю створювати навколо себе красу.

Любов

У своєму житті особливе місце ви завжди виділяєте близьким людям. Гармонійні стосунки з членами сім’ї та друзями — це те, чого ви прагнете протягом усього життя.

Очевидно, що ви вкладаєте надто багато сил і енергії у стосунки, намагаючись зробити їх максимально комфортними як для себе, так і для свого партнера. Але не варто забувати про те, що успіх у стосунки приходить тільки тоді, коли над ними працюють обидва.

Життєві цінності

Варто зазначити, що ваша чарівність і доброзичлива манера спілкування допомагає вам викликати прихильність до себе людей. Крім того, для вас дуже важливо, щоб у вашому оточенні панували гармонія і взаєморозуміння, тому ви завжди намагаєтеся сприяти залагодженню конфлікту між близькими людьми, навіть якщо ви до нього ніяк не причетні.

Дипломатія, контактність і прагнення до рівноправності — це саме те, що допомагає вам досягати успіху в обраній сфері діяльності. Ба більше, з вас би вийшов непоганий адвокат чи юрист, якби ви чітко знали, яку саме професію ви хочете обрати. Але, як правило, набагато частіше ви маєте успіх у колективній роботі, в якій вітаються активні дискусії та обмін думками.

Дивіться також:

Риси характеру людини, народженої з Юпітером у Терезах:

Знаменитості, народжені з Юпітером у Терезах

Бінг Кросбі (3 травня 1903 р.) — американський співак і актор.

Гертруда Стайн (3 лютого 1874 р.) — американська письменниця, теоретик літератури.

Жорж Санд (1 липня 1804 р.) — французька письменниця.

Шер (20 травня 1946 р.) — американська співачка, акторка, кінорежисерка, музична продюсерка й авторка пісень.

Софі Лорен (20 вересня 1934 р.) — італійська актриса і співачка.

Надія Зима, «Юпітер у Терезах«