Юпітер у Водолії

Перехід Юпітера по інноваційному знаку Водолія відкриває перед людьми широкі можливості. Цей транзит дає вам унікальний шанс поглянути на світ іншими очима і зробити неймовірні відкриття для себе і для суспільства. Ваші ідеї та задуми в цей час будуть, як ніколи, унікальними і грандіозними. Ви намагатиметеся вийти за межі своїх можливостей, щоб зробити своє майбутнє більш яскравим і насиченим.

Основні риси, які проявляються в цей період:

Зміст статті:

Що очікувати від Юпітера у Водолії

У період цього астрологічного транзиту ви можете:

Змінити своє життя на краще

Оскільки Юпітер — це планета розширення і прагнення, а Водолій — знак новаторських ідей і польоту думок, цей транзит дуже сприятливий для того, щоб змінити своє життя на краще.

Спробувати нове

Не бійтеся в цей час пробувати себе в нових професійних сферах, і не відкладайте на потім свої конструктивні й багатообіцяючі ідеї. Цілком можливо, що з їхньою допомогою вам вдасться перевернути свою свідомість і надалі досягти успіху в житті.

Юпітер у Водолії

Поглянути на звичні речі під новим кутом

Зазвичай, спілкуючись із людьми, ми бачимо лише свою думку і протилежну. Але під час транзиту Юпітера по Водолію з’являється можливість поглянути на ситуацію під іншим ракурсом. Ви можете бути не згодні з опонентом під час бесіди, але вам стануть зрозумілими мотиви його поведінки і погляди на ті чи інші речі.

Спілкуватися і знайомитися

Взагалі, спілкування і налагодження контактів у цей період складатимуться якнайкраще. Комунікабельність і допитливість Водолія, безсумнівно, допоможуть вам легко йти на контакт із людьми і брати активну участь як у неформальних, так і в інтелектуальних бесідах.

Бути спонтанним і непередбачуваним

Коли Юпітер перебуває у знаку Водолія, життя стає більш спонтанним і непередбачуваним. Якщо ще недавно ви старанно складали план роботи на найближчий рік, то в цей період ви все частіше покладатиметеся на випадок і будете слідувати своїм божевільним і нестримним ідеям.

Складнощі під час Юпітера у Водолії

Цей період, незважаючи на багато позитивних моментів, принесе із собою і певні складнощі. Протиріччя, ненаситність і бажання осягнути неосяжне можуть іти з вами пліч-о-пліч протягом усього транзиту. А авантюризм і самовпевненість запросто можуть вплутати вас у якусь сумнівну і навіть приречену на провал справу.

Ретроградний Юпітер у Водолії

Коли Юпітер у Водолії стає ретроградним, у людях прокидаються суперечливість, нетерплячість і бажання швидше здобути свободу. Будь-які обмеження діятимуть на вас, як червона ганчірка на бика.

Вас тягнутиме до пригод і навіжених вчинків.

Цей період може стати для вас переломним. Але незважаючи на труднощі, зіпсовані стосунки з близькими людьми та невиправдані сподівання, вам все ж вдасться зробити переоцінку своїх цінностей. Через непорозуміння і конфлікти у вас вийде наблизитися до істини, зрозуміти себе і нарешті усвідомити, в якому напрямку вам варто рухатися далі.

Якщо ви народилися з Юпітером у Водолії в натальній карті

Характер

«Я все одно зроблю по-своєму». Так думає кожна людина, у чиїй натальній карті Юпітер перебуває у Водолії. Вам приносить надзвичайне задоволення звичка мислити, говорити і робити все не так, як це роблять інші. Ви любите йти проти натовпу, але не зі шкідливості, а тому що хочете виділятися своєю широтою мислення і нестандартними поглядами на життя.

На відміну від більшості людей ви не звикли обмежувати себе в чому-небудь і ставити рамки, як це часто роблять інші. Тож не дивно, що вам складно зрозуміти тих, хто довгий час скаржиться на життя і невпинно вариться у своїх проблемах. Якщо вас у житті щось не влаштовує, ви просто шукайте шляхи вирішення своєї проблеми. Якщо вирішити її не виходить, то ви без зволікання переключаєтеся на щось інше.

Любов

Ваша формула кохання проста: кохана людина має бути насамперед вашим другом. Не так уже й важливо, який вона має вигляд, скільки заробляє і на якій сходинці кар’єрних і соціальних сходів стоїть. Головне — щоб разом ви могли розмовляти про все на світі, будувати грандіозні плани свого майбутнього, обмінюватися ідеями і свіжими новинами. Ну а ще, звісно ж, розділяти хоча б деякі з численних інтересів одне одного. Такі стосунки можуть тривати вічність!

Життєві цінності

Незважаючи на притаманну вам волелюбність, вам важливо бути членом якоїсь групи. Оскільки, як людина глибоко мисляча, ви розумієте, що маючи однодумців, вам буде простіше втілити свої задуми і розробки в реальність.

Юпітер у Водолії робить вас мислителем широкого формату. Ви людина ідеї та натхнення, яка не особливо заморочується на деталях, а більше зосереджується на зрілих міркуваннях і глобальних проблемах. Навряд чи хтось здивується, заставши вас на мітингу протесту, що захищає права людей, які не мають засобів для самовираження.

Як людина, що бореться за справедливість і рівноправність, ви намагаєтеся робити все можливе, щоб у кожного у вашому оточенні була можливість вільно мислити і мати право голосу. Такі люди як ви здатні здійснювати великі перевороти і робити великі відкриття. Майбутнє, безумовно, за вами!

Дивіться також:

Риси характеру людини, народженої з Юпітером у Водолії:

Знаменитості, народжені з Юпітером у Водолії

Д. Ейзенхауер (14 жовтня 1890 р.) — американський державний і військовий діяч, генерал армії, 34-й президент США

Роуз Кеннеді (22 липня 1890 р.) — американський філантроп, дружина Джозефа Патріка Кеннеді.

Джон Стейнбек (27 лютого 1902 р.) — американський прозаїк.

Джейн Фонда (21 грудня 1937 р.) — американська актриса, громадська активістка та письменниця.

27

Надія Зима, «Юпітер у Водолії«