Що подарувати за знаком Зодіаку

Подарунок — це не тільки приємний знак уваги, а й наше ставлення до людини. Не важливо, дорога це річ чи кумедна дрібничка, головне правило під час вибору подарунка незаперечне: подарунок має бути з душею. Що подарувати близькій людині, знайомому, колезі по роботі? Як зробити так, щоб подарунок виявився доречним, щиро порадував обдаровуваного, але водночас не надто сильно вдарив дарувальника по гаманцю? Допомогти при виборі подарунка і навіть отримати від цього процесу задоволення допоможе гороскоп. За знаком Зодіаку людини можна точно стверджувати, який подарунок змусить її ввічливо посміхнутися, а який — викличе блиск в очах і справжній непідробний захват. Скористайтеся цією секретною зброєю для того, щоб потішити тих, хто вам дорогий, і здобути нових друзів.

39

Подарунки для всіх знаків Зодіаку:

Що подарувати Овну?

Яскравого та енергійного Овна порадують подарунки, так чи інакше пов’язані із захопленнями цього невгамовного знака Зодіаку. А оскільки пристрастей у Овна чимало, то й вибір подарунків для нього доволі широкий. А може скластися і зовсім навпаки — саме після вашого подарунка Овен палко зацікавиться якоюсь справою, що раніше не входила до сфери його хобі.

Що подарувати Тельцю?

Твердо стоїть на ногах і практичний Телець переконаний, що подарунок — це матеріальний вираз добрих почуттів, і він обов’язково має бути зрозумілим, функціональним, добротним, дорогим і відчутним.

Що подарувати Близнюкам?

Незвично, екзотично, мобільно і те, чого ні в кого немає — таким має бути подарунок для Близнюків. Живі, непосидючі та товариські Близнюки обожнюють будь-які подарунки, але особливо їх тішать речі неординарні на кшталт дизайнерської прикраси, креативного аксесуара або предмета інтер’єру.

Що подарувати Раку?

Тонко чуттєвий, потайний Рак — натура вельми непроста. З одного боку, він ніколи не зізнається у своїх таємних бажаннях і мріях, з іншого — в глибині душі щиро сподівається, що ви їх вгадаєте. Тому й ідеальний подарунок для Рака вибрати ой як непросто! Але ми спробуємо.

Що подарувати Леву?

Лев — справжнє дитя Сонця і світла, королівський знак Зодіаку з приголомшливою харизмою і потужною енергетикою. Цілісний, вогненний, позбавлений напівтонів, він щедрий і шляхетний, обожнює робити широкі жести й отримувати розкішні подарунки, що свідчать про повагу та пошану до нього.

Що подарувати Діві?

Звичайно ж, Діва зовсім не проти красивих речей і декоративних прикрас. Але все ж краще, щоб подарунок мав якесь корисне застосування. Наприклад, для Діви стильний настінний годинник або набір постільної білизни з 3-D малюнком кращі за непотрібну статуетку, чия функція зводиться тільки до збирання пилу на полиці.

Що подарувати Терезам?

Романтичні естети-Терези люблять, коли їх дивують, балують і задаровують подарунками! При цьому представники цього мінливого повітряного знака Зодіаку рідко переймаються вартістю, практичними функціями та іншими параметрами презенту, найголовніше — це сюрприз.

Що подарувати Скорпіону?

Винятковому в усіх відношеннях Скорпіону потрібні екстраординарні подарунки. Напевно, це головна причина, через яку сильному, проникливому, напористому Скорпіону вибрати подарунок непросто.

Що подарувати Стрільцю?

Найпростіший спосіб порадувати Стрільця — це подарувати йому пригоду. Його ваблять високі піки гір, підводні глибини, полярні льоди, непрохідні ліси і безлюдні пустелі. Йому до смаку драйв, швидкість, ризик і адреналін у крові!

Що подарувати за знаком Зодіаку

Що подарувати Козерогу?

По-перше, при виборі подарунка для Козерога не можна забувати про секретну формулу «Краса + функціональність». Тобто просто красиві, але непотрібні подарунки — це гроші на вітер. Так само як і просто практичні подарунки, що не мають додаткової цінності у вигляді зовнішньої естетики, оригінального дизайну або набору нових функцій — також невдала ідея.

Що подарувати Водолію?

Водолій — великий оригінал, яскравий індивідуал і абсолютно непередбачувана людина. Вибираючи подарунок Водолію, вирушайте в найнесподіваніші місця — на блошиний ринок, у крамницю антиквара, магазин приколів або букіністичний магазин. І купіть там найнезвичайнішу, неординарну, унікальну з вашої точки зору річ.

Що подарувати Рибам?

Найголовніше, пам’ятайте — подарунок Рибам має бути індивідуальним, трішки чарівним, таким, що дарує приємні емоції і присмачений неабиякою порцією романтики. Відображати ваше особисте до них ставлення, вашу турботу, любов і увагу.