Як вибрати гідроізоляцію під плитку?

Керамічна плитка є найбільш затребуваним матеріалом, який використовується при оздобленні кухонь та санвузлів. Також нею вистилають підлоги у коридорах, холах і вестибюлях приватних, адміністративних і громадських будівель. Облицювальний матеріал відрізняється довговічністю, міцністю, прекрасними естетичними характеристиками. Але при неякісній гідроізоляції відбувається поступове руйнування будматеріалів, що призводить до необхідності проведення ремонту.

Також для мешканців багатоповерхових будинків важливу роль відіграє захист від можливості затоплення сусідами під час прориву водопровідних труб або кранів. Грамотне виконання гідроізоляції під плитку разом з правильно підібраними якісними сумішами дозволяє вирішити цю проблему.

Вимоги до гідроізоляції

Шар гідроізоляції прокладається між цементною стяжкою та плитковим клеєм. Завдяки такій схемі відбувається захист стяжки та утеплювача від руйнування під впливом вологи. Тому, перш ніж купити гідроізоляційну суміш, слід перевірити відповідність її наступним основним критеріям:

  • пластичність;
  • відсутність швів;
  • високий коефіцієнт адгезії.

Усім цим вимогам відповідає гідроізоляція від компанії Alchimica, виготовлена з рідкої гуми.

Якісні характеристики гідроізоляції Alchimica

Вирішивши замовити гідроізоляцію під керамічну плитку від Alchimica, споживач забезпечує надійний захист будівельних матеріалів від вологи, а також набуває спокою відносно можливості затоплення сусідів.

До якісних характеристик даного матеріалу слід віднести:

  1. Створення безшовного покриття, яке має вигляд гумової мембрани.
  2. Еластичність. Перевагою гідроізоляційної системи від Alchimica є властивість зберігати еластичність при температурних показниках від –40°C до +80°C та витримувати їх суттєві коливання. Тому дані матеріали можливо використовувати навіть для обробки зовнішніх об’єктів.
  3. Адгезія. Рідка гума від Alchimica надійно зчіплюється з цементною стяжкою, цегляною та керамічною поверхнею.
  4. Стійкість до хімічних речовин та механічних навантажень.

Окрім цих властивостей, дану гідроізоляцію під плитку легко наносити самостійно.

Інші види гідроізоляції під плитку від Alchimica

До іншіх різновидів гідроізоляції під плитку від компанії Alchimica слід віднести:

  • Однокомпонентний лак на основі поліуретану. Після нанесення він утворює тонкий прозорий шар, який не змінює своїх властивостей протягом довгого часу експлуатації.
  • Герметик поліуретановий. Цей матеріал доцільно використовувати для заповнення швів у будівельних конструкціях та між плитками. Він проявляє високу стійкість до прямого впливу води, тому його можна наносити на поверхні басейнів, резервуарів та інших подібних споруд.

Всі гідроізоляційні системи Alchimica не втрачають свої властивості протягом 25 років, що надає можливість довгий час не думати про витрати на дорогі ремонти.