Як вибрати Лего?

Природно, що батькам хочеться порадувати власне чадо цікавою, якісною і корисною річчю. Мабуть, власне тому конструктора Lego протягом вже багатьох років займають перші місця не тільки в рейтингах продажів, але також і в серцях власних різного віку шанувальників.

Мало кому відомо, що Набори цього конструктора припускають спеціалізовану серію «21+». А ось як підібрати Конструктор Lego для будівельників молодшого віку, розповість наша стаття.

Чого ж Lego?

  • По-перше, величезний вибір наборів, серед них можна знайти заповітну коробочку і для семирічної дівчинки, і для хлопчика-підлітка, і для трирічних карапузів.
  • Друге, історія. Для батьків дуже важливо, що компанія випускає власну продукцію з 40-х років 20 століття.
  • Третє, якість. Гладкі цеглинки, які вкрай стійкі до ударів, яскрава, але нетоксична фарба, виразна, докладна інструкція – все це говорить на користь конструкторів Лего.
  • Четверте, серійність. В рамках великої серії, виділяються підсерії, колекції, сформовані в маленькі Набори, зручні для складання і транспортування.
  • По-п’яте, всеосяжний підхід. Всі деталі, крім наборів для дуже маленьких, мають однакове кріплення незалежно від серії і колекції, що дає можливість змішувати їх і досягати абсолютно прекрасних результатів.

До того ж продукцію даної фірми можна вибрати не тільки в брендових магазинах, але і в безлічі дитячих відділів, в тому числі і онлайн-магазинах. А якщо застосовувати промокод Mytoys, доступний на даному сайті, то придбання буде менш витратним, що дасть можливість придбати більше на невелику суму.

Вікові групи Лего

Сайт supermams.ru свою увагу звертає батьків на те, що для будь-якого віку існують власні набори, тому питання: «Як підібрати великий конструктор лего для дитини?»абсолютно доречний.

Для дітей до 5 років існує серія «Duplo». Її виділяє більший розмір, полегшене кріплення деталей, дуже висока міцність і широкий асортиментний ряд ігрових фігур тварин і людей. Тут проблема не в тому, як підібрати Лего, а швидше, в тому який обсяг деталей повинен бути в наборі. Почати бажано з дуже і дуже невеликого, щоб дізнатися справжні можливості і потреби вашої дитини.

Конструктор Lego City серії для хлопчиків умовно поділяють на вікові групи 5-7 років, 7-10, 10 +, 12+. Повторюємо, розподіл умовно. Все може залежати від посидючості та інтересів вашої дитини, тому як вибрати відповідний конкретно для вас набір Лего, знаєте тільки ви. Ми можемо лише дати відповідну інформацію і зменшити коло пошуків.

Основні серії

Щоб не було путанніци в розмаїтті колекцій, наборів і незрозумілих найменувань, познайомтеся з наведеною нижче класифікацією, яка, сподіваємося, порекомендує вам, як підібрати Лего для вашої дитини. Отже, виділяють наступні смислові групи:

  • автомобілі та інший транспорт;
  • міська історія;
  • супергерої та роботи;
  • за мотивами фільмів і мультиплікаційних фільмів;
  • тварини (індивідуальний напрямок – динозаври).

Знайшли те, чим давно цікавиться ваша дитина? Вітаємо! Тепер подивимося, як вибрати в рамках подібного напрямку набір Лего, що відповідає більшості ваших вимог.

Дитина любить створювати нове і навідріз відмовляється слідувати запропонованим інструкціям? Подивіться дуже уважно на коробочки з написом «Creator». Добірка деталей дає прекрасну можливість створювати з вмісту однієї маленької коробочки 3 різних предмета, наприклад, вертоліт, літак, моторний човен.

Ви побачили задатки конструктора або інженера і тепер не знаєте, як підібрати Лего, щоб здійснити їх? Подумайте над серіями «Technic», «Mindstorms», «TheLegoMovie». Деталі обрані таким чином, що доведеться чимало попрацювати, перед тим як вони встануть на власне місце. Тим приємніше буде отримати в кінці складний в застосуванні вертоліт або робот.

Для любителів створювати альтернативну історію з героями відомих творів існують колекції «TheLordoftheRings», «StarWars», «Superheroes» та інші.

Тим, хто цікавиться тваринами, наприклад, динозаврами, творці Lego пропонують «Dino» і «Chima». Зрозуміло, там велика роль відводиться розробці автомобілів, але сюжет гри зав’язаний на представниках тваринного світу.

Джерело Магазин іграшок для дітей.