Кредити готівкою

В умовах постійної фінансової кризи більшість людей зустрічаються з необхідністю швидкого кредиту грошей, як то кажуть, до зарплати. Не завжди виходить покладатися на родичів або рідних людей, а для звернення до банківської структури на отримання невеликої суми в основному не вистачає часу.

У таких ситуаціях на допомогу приходять невеликі кредити. Позику в МФО можна отримати протягом кількох хвилин.

Переваги мікрокредитів

Головна перевага кредитування за допомогою інтернету полягає в тому, що одержувачу кредиту не треба відвідувати офіс. МФО кредитують дуже швидко, тому що їхні схеми взаємодії з клієнтами продумані до дрібних деталей. Багато компаній пропонують можливість отримати кредит на невелику суму під високий відсоток без електронної пошти чи телефонного номера. Для пошуку організації можна скористатися онлайн-сервісом, де можна ознайомитись з умовами партнерства та ставками від різних МФО.

Що таке онлайн-кредит

Позика в інтернеті — це отримання клієнтом кредитних готівки за мінімумом документів та без відвідування офісу організації з кредитування.

Від вас потрібно виключно:

 1. комп’ютер, телефон або планшетний комп’ютер із виходом до Інтернету;
 2. паспорт;
 3. іноді інші документи (наприклад, СНІЛЗ).

Важлива перевага – швидкість. Затвердження заявки відбувається протягом кількох хвилин. Проте за комфорт доведеться заплатити.Банк не витрачає час на детальний аналіз документів одержувача кредиту. Зазвичай вичерпується кредитною репутацією позичальника або програмою скринінгу, яка за внесеними до неї персональними даними створює рейтинг отримувача кредиту.

Банк ризикує та бажає відшкодувати власні можливі втрати. Робить він це за рахунок невеликого терміну та суми видачі кредитів, а також дуже високих відсотків.

Які вимоги до отримувачів кредиту?

Щоб отримати позику online, більшість банків висуває низку обов’язкових вимог. Сюди можна зарахувати:

 • громадянство;
 • вік від 18 років, здебільшого — від 21 року;
 • наявність постійного джерела доходу та стажу;
 • реєстрація або офіційний устрій на роботу в регіоні присутності банку;
 • позитивна КВ.

Умови онлайн-заяви на видачу фінансів наведені на сайті кредитної установи. При цьому документальне підтвердження потрібно не в кожному конкретному випадку.

Що зробити, якщо кредит не дали?

Хоча організації, що видають кредит онлайн, лояльні до власних клієнтів, все ж таки ймовірність негативної відповіді є. Якщо вам не пощастило, це не проблема. Вимагати пояснення причин безглуздо, оскільки МФО може відмовити законно, не виправдовуючись перед клієнтом. Повторити спробу в такій же організації не треба, тому що дуже часто компанії відмовляють у наймі власне через численні спроби отримати позику.

Що необхідно робити у таких випадках:

 1. Зверніться до іншого одержувача кредиту. Перейдіть на його офіційний сайт та зареєструйтесь у своєму кабінеті.
 2. Вкажіть суму online позики. Спробуйте вибрати невеликий кредит, менше, ніж він був раніше.
 3. Залишіть контактний номер. Бажано, щоб це був стаціонарний телефон. Якщо гроші потрібні негайно, вкажіть робочий номер.
 4. Поясніть мету отримання кредиту через інтернет. Причина має бути поважною. Подібних формулювань, як «Віддати борг» і таких їм рекомендується уникати. Як каже практика, МФО лояльніші до користувачів, які беруть гроші на покупку техніки або домашній ремонт.
 5. Якщо у вас є додаткові джерела доходу або дороге майно (як рухоме, так і нерухоме), обов’язково скажіть про це у заявці. Це загалом збільшить ваш статус в очах організації.

Перш ніж отримати кошти, обов’язково рекомендується ознайомитися з договором. Вам необхідно знати, які фінансові санкції використовуються до одержувачів кредиту, які не вчасно сплачують борг. Якщо навіть ви вчасно повертаєте кредити, необхідно як мінімум розуміти, що вас може очікувати у разі форс-мажору.

Щоб уникнути штрафу за прострочену виплату, МФО передбачають можливість пролонгації. У такому разі йдеться про оплату виключно відсотків. Пролонгація не зашкодить кредитну репутацію позичальника, але умови її отримання залежать від певної організації та бувають різноманітними. В основному, замовити послугу можна прямо на сайті, у своєму кабінеті користувача. Для цього оформляється додатковий договір.

Недоліки позик через інтернет

Варто відразу сказати, що наявність недоліків у інтернет кредитів вважається не дуже критичним за умови правильного та розумного підходу. Адже за раціонального ставлення вони іноді здатні значно допомогти.

Наприклад, якщо до зарплати залишилося кілька днів, а запас фінансів близький до нуля. Ще до подібних ситуацій можна віднести раптову хворобу чи ремонт авто.

За бажання отримати кредит за допомогою інтернету потрібно не забути про кілька суттєвих недоліків.

Сюди можна зарахувати:

 • дуже висока кредитна ставка — з погляду вигоди та переплати інтернет кредити помітно поступаються традиційному; набагато бюджетніше буде взяти банківський кредит (тим більше, якщо надати довідку про доходи), але на це потрібно часу набагато більше і сили;
 • технічні збої в роботі сайтів кредитуючих компаній — не завжди виходить увійти до власного кабінету або під час оплати кредиту йде помилка в системі, що теж може завдати безліч незручностей;
 • невказані комісії або нав’язування зайвих послуг — часто поспіхом люди неуважно читають договір або зовсім цього не роблять, а в ньому абсолютно можуть бути невказані комісії і остання ціна виявиться набагато вищою від початку заявленої, що за собою тягне за собою прострочені виплати, освіту великої суми боргу ;
 • також можуть нав’язувати послуги — практично завжди це страхування або поліпшення кредитної репутації позичальника на платній основі (при закритті боргу всі банківські установи та МФО зобов’язані надсилати інформацію про це в БКІ, причому зовсім безкоштовно).

На що звернути власну увагу під час вибору позики

Вибір кредиту готівкою має відбуватися з найбільшою ретельністю. Кожна програма має власні специфічні особливості, з якими важливо ознайомитись до подання заявки.

При підборі важливо звернути увагу на такі моменти:

 • Який набір документів може знадобитися
 • Періоди кредитного договору
 • Наявність додаткового забезпечення (застави) або оформлення других позичальників, поруки тощо.д.
 • Комісії та додаткові штрафи, нарахування пені
 • Методи погашення позики
 • Чи можна погасити передчасно за необхідності
 • Яку суму можна отримати максимально