Квартири подобово: переваги перед готелями

Причини, через які потрібне тимчасове житло подобово, різні. Відрядження або подорож до іншого міста, ремонт своєї житлової площі, бажання усамітнитися з близькою людиною — за цих обставин з’являється необхідність знайти тимчасове житло. Що обрати — проживання в номері в готелі чи оренду квартири подобово?

Якщо порівнювати з готелями, апартаменти львів, які здаються подобово, мають великі переваги:

  1. Ціна. Орендувати квартиру в 2,5-3 рази дешевше, ніж подібний за зручністю номер у готелі. На ринку короткочасної оренди є будь-які категорії квартир: від скромних хрущовок з однією кімнатою до дорогих чотирикімнатних житлових приміщень, що не поступаються за оздобленням номерам у готелі. Наймач платить фіксовану ціну оренди, незалежно від чисельності людей, що заселяються у квартиру (в розумних межах, зрозуміло). У готелі за кожного гостя доведеться розщедритися додатково.
  2. Якщо знадобиться господарі подобових квартир нададуть чеки, відрядні та інші папери. Для підписання договору зазвичай вимагають тільки паспорт. Є всі зручності: телевізор, вай-фай, кухонна техніка, туалет, душ, ліжка і столи. Знімаючи квартиру подобово, можна безкоштовно користуватися феном, чайником, праскою — зазвичай це надають господарі. У готелі додаткові послуги оплачуються окремо.
  3. Квартири приваблюють орендарів домашньою обстановкою. Їхні господарі намагаються створити найбільший затишок у приміщеннях, що здаються. Заміна постільної білизни, рушників, прибирання відбувається не рідше, ніж у готелі. Можна приходити і йти в будь-який час, запрошувати гостей без кордонів.
  4. Економія на кафе і ресторанах. У квартирах є кухня, де можна особисто готувати їжу. Це значно зменшить ціну проживання, адже витрачатися на походи в кафе не потрібно буде.
  5. З улюбленцем у готель не легко потрапити, а у квартиру зазвичай заселяють легко.
  6. Пошук квартири на невеликий період — просте заняття. У кожному місті багато житла в будь-якому районі здається в оренду. В інтернеті квартири показані з фото — можна заздалегідь оцінити їхній стан. Можна підібрати житло у відповідному районі.
  7. Багато молоді знімає апартаменти львів подобово для свят: Новий рік, 8 березня, та інших. Є квартири з романтичною обстановкою — прекрасна альтернатива номеру в готелі.

Переваги квартир перед готелями зрозумілі, з точки зору фінансів і комфорту.