Наклейки для реклами на скло автомобіля

Багато компаній мають транспорт. Це може бути один автомобіль або цілий автопарк.

І ваші авто можуть приносити вам користь, роблячи рекламу ваших товарів. Крім того, сьогодні можна зустріти приватні автомобілі, оформлені знімною рекламою або наклейками. Наша компанія допоможе вам оформити як особистий, так і корпоративний автотранспорт. Це може бути повна або локальна наклейка рекламної плівки на машину. Вона буває захисної, матовою або карбон. Ми застосовуємо плівку бренду Оracal, яка дозволяє тривале використання. А якщо вас цiкавить Производство наклеек для рекламы на стекло автомобиля на заказ в Украине с доставкой, переходьте на сайт bestpopart.in.ua.

До надання послуг наша компанія підходить комплексно. Це означає, що можна замовити рекламні наклейки на авто і побачити, як вони будуть виглядати безпосередньо на машині. Наші фахівці врахують ваші вимоги і побажання, створять рекламний макет. Наша компанія пропонує розробку ефективної реклами з подальшим її розміщенням на транспорті вашого підприємства. Існує кілька варіантів нанесення вінілового матеріалу:

  • аплікація;
  • плівка з повнокольоровим друком;
  • оформлення тимчасової плівкою;
  • знімна реклама;
  • обклеювання заднього скла транспортного засобу.

Аплікація з вінілової плівки

Один з найбільш затребуваних варіантів, який виготовляється з самоклеїться плівки за допомогою плоттерной різання. Букви, наклейки, реклама і картинки наклеюються на різні ділянки поверхні авто. Плівка яскрава, має високу стійкість до механічного пошкодження і сонячним променям.

Обклеювання матеріалом з повнокольоровим друком

Якщо необхідно виконати повнокольорові фотографії або зображення, то їх роблять на білій плівці, яку потім ламінують. Виконується широкоформатним друком картинка, яка потім наклеюється на машину. Щоб підвищити термін служби і захистити від пошкоджень, роблять ламинацию прозорою спеціальною захисною плівкою. При створенні складних дизайнерських рішень зовнішньої реклами наклейки на автомобіль комбінують, застосовуючи кольоровий матеріал і друк.

Тимчасова плівка на автомобіль

Якщо необхідно провести тимчасовий захід або акції, то найкраще скористатися спеціальною плівкою, яка легко видаляється. Найчастіше її застосовують для сезонного оформлення. Ми допоможемо повністю змінити зовнішній вигляд машини за бажанням замовника. Найчастіше вибирається матеріал середнього і довгострокового використання. Також ми робимо замовлення по Автостайлінг, брендування машин.

Знімні магніти в рекламних цілях

Якщо ви не хочете клеїти картинку на своє авто, можна використовувати спеціальні магнітні рекламні наклейки. У цьому варіанті зображення наносять на гнучкий магніт і розміщують в будь-якій частині автомобіля. Таку рекламу можна зняти, а при необхідності знову приклеїти.

Обклеювання заднього скла машини рекламою

Це ще один варіант, який дозволяє добре бачити рекламу зовні і не заважає огляду всередині салону. Його застосовують як на приватному транспорті, так і на громадському. Для ефективності та тривалого терміну користування продукція повинна бути високої якості і професійної. Ми надаємо великий обсяг послуг з оформлення транспортних засобів: від розробки проекту до установки. Крім цього, допоможемо вам при демонтажі реклами.

Переваги реклами на автотранспорті:

  • її може побачити безліч потенційних клієнтів під час руху машини по місту;
  • це найдешевший вид реклами.
  • для вирішення величезних завдань є великі наклейки на авто, там є багато яскравих прикладів наших робіт;

Для виготовлення рекламних самоклеящихся наклейок для авто використовують різні види вінілової плівки або друк. Зручно таким способом ознайомити покупців з новими трендами, зміцнити імідж існуючих торгових марок, прорекламувати товари і послуги.