Натяжна стелю на кухні: варіанти дизайну

Натяжна стеля — зручне і функціональне рішення для високоякісної кухні. Він може скласти непогану конкуренцію будь-якого матеріалу для обробки для стельової поверхні. Цей виріб відрізняється довговічністю і надійністю, що особливо важливо для кухонного приміщення. Встановити натяжну кухонну стелю можна на всю територію, а можна зробити з його допомогою вставку в конструкції з гіпсокартону.

Натяжна стелю на кухні: варіанти дизайну

Мінуси і плюси

Натяжні стелі-сучасне рішення, тому деякі навіть в наш час налаштовані до них скептично. Часто їм приписують недоліки, які виникли тільки через неякісне монтажу. Якщо даний виріб встановити правильно, воно буде не тільки виглядати дуже добре і стильно, але також володіти рядом значних переваг, які можуть полегшити життя всім членам сім'ї.

Натяжна стелю на кухні: варіанти дизайну
 • Натяжні стелі в Дніпропетровську виготовляються з екологічного матеріалу виготовлення.
 • Чи не притягують пил і не допускають появу грибка і різних мікроорганізмів.
 • Володіють високим опором до займання, внаслідок чого чудово підійдуть для кухні, тим більше якщо в побуті застосовується кухонна плита.
 • При акуратному зверненні можуть прослужити більше двадцяти років, зберігаючи власний колір.
 • Вписуються в будь-яке оформлення, через можливість вибрати потрібний фактуру і колір.
 • Крім того, доглядати за натяжною стелею не складніше, ніж за вікнами — поверхня забруднюється набагато повільніше і дуже легко відмивається якщо знадобиться. Пристойна кількість позитивних властивостей і легкість в догляді викликають довіру до натяжних моделей у більшості домашніх господинь.

Не звертаючи уваги на значний перелік хороших якостей, безшовні полотна володіють деякими несуттєвими з них:

 1. При температурному перепаді в проміжку між стелею і безшовним полотном, на поверхні можуть виникати здуття. Щоб їх уникнути, необхідно ретельно приготувати стелю перед монтажними роботами, переконатися у відсутності щілин або тріщин.
 2. Мінімум 5-10 см забирає висоту приміщення.
 3. Якісні європейські та вітчизняні стелі виготовляються з обмеженою шириною, часто для того, щоб охопити все приміщення, застосовуються шви. Шов-це найвразливіший ділянку полотна, власне він найбільше схильний до пошкодження.
 4. Якщо в побуті застосовується кухонна плита, процес приготування їжі ускладнюється великим збільшенням температури в приміщенні. У холодну пору такий недолік можна відшкодувати відкритим вікном, зате влітку без кондиціонера буде складно.

Кожен із зазначених недоліків сповна відшкодовується під час експлуатації, тому натяжна стеля може стати дуже чудовим вибором для будь-якої високоякісної кухні. Тому, якщо вас цікавлять Натяжні стелі ціна актуальна указана на сайті potolki-stretch.com.ua.

Як підібрати натяжну стелю для кухні?

Моделі безшовних полотен відрізняються по виду, типу покриття і дизайну. Таким чином, можна вибрати ідеальний стелю для кухні будь-яких розмірів і оформлень.

Види полотен

Існують кілька популярних типів покриття для полотна:

Натяжна стелю на кухні: варіанти дизайну
 • Глянсовий. Дана поверхня буде відображати світло, завдяки йому все приміщення здасться набагато вільніше і світліше. Лакові стелі підійдуть для маленьких, тісних кухонь в маленьких квартирах, тим більше якщо вибрати бежевий або молочно-білий відтінок. Для догляду за ними знадобиться мікро фіброва ганчірка і засіб для миття скла.
 • Матовий. Чи не відбиває світло, нагадує класичний стелю зі шпаклівкою, на якому непомітні залишилися від монтажу шви. Подібне покриття добре вписується в приміщення, оформлене в стилі "класика". Відмінно підійде для виготовлення одноярусного стелі на кухні.
 • Сатинований. Можна назвати золотою серединою між матовим і глянцевим покриттям, володіє характерним ненав'язливим блиском. Відбиває світло певною мірою, щоб візуально трохи зробити ширше приміщення. Сатиноване покриття невибагливо в догляді, поверхня набагато легше відмити від кіптяви і пилу.
 • Менше популярні натяжні стелі з вінілу. Вони можуть стримувати пристойну кількість води, що може врятувати інтер'єр від підтоплення, якщо у верхніх сусідів виникнуть проблеми. Однак, вініл найгірше переносить пошкодження механічного типу, полотно вимагає більш акуратного поводження не тільки в експлуатації, проте навіть під час монтажного процесу.

Джерело potolki-stretch.com.ua

Поиск по сайту
Популярные статьи
Наши партнеры
© 2022    Сайт о ремонте и строительстве. Мы публикуем только интересные и новые материале о ремонте.    //    Войти   //    Вверх