Переваги палетних стелажів

Будь-яке приміщення складу призначене для складування і зберігання різного роду товарів. При цьому для того, щоб правильно створити простір і забезпечити прекрасні умови зберігання застосовуються спеціалізовані конструкції для розміщення складованої продукції.

Найзручнішою формою вважаються фронтальні стелажі. Це збірно-розбірна конструкція, яка призначена для зберігання вантажів на палетах (піддонах). Робляться металеві стелажі. Важливими елементами конструкції вважається рама, лаги і міжрамні з'єднання.

Переваги застосування фронтальних стелажів

Значною перевагою застосування фронтальних стелажів вважається можливість їх застосування в самих різних розмірах. Стелаж так само само збирається як конструктор для дітей. Кількість застосовуваних елементів буває дуже різним і визначається виробничою необхідністю. Висота стелажа вичерпується висотою самого приміщення і можливістю застосування техніки для навантаження. До вже конструкції яка зібрана можна додавати додаткові секції, роблячи більше її довжину, висоту, ширину. При необхідності легко провести демонтаж фронтального стелажа.

Істотним фактором вважається також можливість складування товарів різної конфігурації: піддонів, коробок, бочок, рулонів, ящиків і т. д.

Можливість зберігання негабаритів. Для даної мети застосовують подвійне (спарене) розташування стелажів і спеціалізовані навантажувачі вилочного типу.

Не звертаючи уваги на зовнішню простоту конструкції, стелажі під палети виділяються надійністю, надійністю і зручністю в застосуванні. Міцність і жорсткість забезпечують горизонтальні балки. Вони виготовляються з металопрофілю. Висота полиць регулюється, так як стійки стелажа перфоровані. Вся конструкція міцно фіксується болтами і зачепами. Кожен стелаж крім того обладнаний блокаторами стійок. Для фарбування стелажів застосовуються полімерні фарби, рішення кольорів можна зробити відповідно до побажань замовника.

Дуже часто застосовуються палетні фронтальні стелажі. При цьому фронтальної вважається навантаження і вивантаження товарів. Іншими словами робота конструкції зручна. Такі стелажі застосовуються скрізь, починаючи від невеликих приміщень складського типу і аж до великих сучасних гіпермаркетів.

Тоді, коли до розміщення призначаються товари з великим терміном зберігання, можуть бути застосовані глибинні або набивні стелажі. В даному випадку навантаження проводиться з поздовжньої сторони. Перша виставлена палета заставляється наступної і так далі. Виходячи з цього розвантаження можлива тільки в зворотному порядку.