Перила металеві

Чому краще вибрати металеві перила

Перила – найпоширеніший вид огороджень, які можна зустріти в місті. Їх встановлюють на будь-яких сходах, терасах, балконах, наглядових майданчиках. Основна функція – забезпечити людині безпеку пересування і не допустити падіння с висоти.

З яких матеріалів виготовляють перила

Виробники використовують метали, деревину, пластик, скло та інші матеріали, але найнадійнішими та найбільш поширеними залишаються металеві перила зі сталі, чавуну, алюмінієвих та мідних сплавів.

Перила металеві

Чому саме металеві перила користуються великим попитом? Вони мають ряд переваг:

Перила металеві
  • довготривалий термін експлуатації, якщо під час монтажних робіт було дотримано всіх правил та вимог;
  • міцність, завдяки якій можуть утримувати вагу людини, що спирається або падає (наприклад, якщо впасти на дерев’яні перила, то вони можуть завалитися долу);
  • висока стійкість до зовнішнього впливу, а саме – механічних ударів, погодних умов, хімічних речовин;
  • естетика та різноманітність оформлень, можливість комбінувати метали з іншими матеріалами для підвищення художньої цінності;
  • у разі пожежі не виділяють їдкого диму, не розповсюджують вогонь далі;
  • не потребують особливого догляду.

Недолік у перил з металу, а точніше з чавуна або чорної сталі, тільки один – високий ризик розповсюдження іржі через постійний контакт з погодними опадами та підвищену вологість. Іржа руйнує метал, роблячи його крихким. Але від цього недоліку виробники давно використовують магічну пігулку – спеціальні антикорозійні фарби на основі полімерів, які окрім захисту від іржі також вкривають метал шаром, що протистоїть сонячному випромінюванню, перепадам температур, впливу мікроорганізмів та комах.

Де замовити металеві перила?

Найбільш раціональним рішенням буде скористатися послугами компанії, яка не тільки виготовляє перила, а й пропонує їх встановити, тобто надає послугу під ключ. Такий вибір дозволяє зекономити кошти та час на пошуки та найм виконавців.

Перила металеві

Окрім того, компанія повинна мати тривалий досвід роботи, велике портфоліо виконаних робіт, власні виробничі потужності, кваліфікований робочий персонал, стійку репутацію на ринку, можливість замовити перила за ескізами замовника.

Наприклад, компанія «master-metala.kiev.ua» відповідає всім означеним вимогам, може виготовити металеві перила в короткий термін – не більше 8 діб, доставити готові вироби на об’єкт і якісно виконати монтажні роботи з дотриманням всіх вимог та правил.