Робимо цікавий дизайн на кухні

Щоб зробити свою кухню красивою і незвичайною не потрібно докладати великих зусиль. Достатньо додати кілька елементів і приміщення зміниться. І це стосується не лише нових приміщень із новими гарнітурами, можна освіжити і старий ремонт.

У цій статті ми розповімо про кілька прийомів, які вам це допоможуть.

Що робити зі стінами?

Можна використовувати сучасні модні наклейки для стін або плитки. Нанести орнамент самому за допомогою трафарету, використовувати панно для стін або скинали.

Всі ці елементи надають стінам яскравого красивого акценту. У магазинах зараз продається велика кількість наклейок і плівки, що самоклеїться, різних дизайнів і кольорів. Якщо ви оформите зону фартуха, то це надасть вашій кухні стильного вигляду.

У невеликих приміщеннях намагайтеся вибирати деталі або візерунки з дрібними елементами. А для просторих приміщень чудово підійдуть великі деталі.

Для виготовлення лекала найкраще використовувати картон чи тонкий пластик.

Також добре буде використовувати такі елементи інтер’єру:

  • Декоративні столові прилади та тарілки.
  • Різні вироби із винних пробок.
  • Різні форми для випікання.
  • Морські камінці та черепашки.

Ви прикрасили стіни та додали різні деталі інтер’єру, але все одно щось не так. Ах да! Меблі залишилися колишніми. На жаль, не всі можуть дозволити собі дорогий кухонний гарнітур із сучасних матеріалів. Але не варто впадати у відчай. Якщо застосувати кілька креативних ідей і трохи попрацювати руками, то старий гарнітур перетвориться легко на новий.

Є кілька способів. Найочевидніший, але не найпростіший за витратами – поміняти фасад. Якщо це вам не під силу, то можна старий фасад пофарбувати, обклеїти плівкою, що самоклеїться, оформити в техніці декупаж або наклеїти зверху декоративні накладки. До речі, всі ці методи відмінно підійдуть і для перетворення вашого холодильника. Ще дуже зручно пофарбувати холодильник автомобільною фарбою, що продається у балончиках.

Щоб зробити ефект старовини можна використовувати спеціальний кракелюрний лак.

Не слід забувати і про меблеву фурнітуру, особливо про меблеві ручки. Оригінальні ручки також додадуть оригінальності. Можна зробити ручки і самостійно, наприклад зі столових приладів.

І останнє, що може кардинально змінити вашу кухню – це освітлення. Адже можна освітлювати не все приміщення цілком одним великим світильником, а розбити його на зону і в кожній зоні зробити своє освітлення. Наприклад, над робочою зоною спрямоване освітлення, а в зоні, де ви будете їсти, можна поставити світильник з розсіяним світлом.