Секрети вибору меблів для невеликого офісу

Мати великий та просторий офіс престижно та зручно. Але навіть у невеликому приміщенні грамотний підхід дозволяє організувати ефективний робочий простір, де зручно перебувати і співробітникам, і клієнтам.

Секрети вибору меблів для невеликого офісу

З чого почати, вибираючи меблі для офісу скромних розмірів? Ретельно виміряйте приміщення та накидайте схематичний план розміщення необхідних предметів. Зробіть це або на звичайному аркуші паперу, або скориставшись простою програмою для моделювання.

Секрети вибору меблів для невеликого офісу

Друге завдання – продумати, які меблі необхідні для успішного та комфортного функціонування офісу. Добре, якщо кожен предмет виконує декілька функцій, легко переміщається та ділиться на частини. Ми рекомендуємо звернути увагу на модульні варіанти. Приділіть увагу формі та кольору, оскільки вони можуть візуально розширити простір та надати інтер’єру легкості.

Якщо ви бажаєте вибрати якісні красиві м’які меблі для офісу по ціні від виробника, радимо подивитися асортимент товару в магазині Kram-UA https://kram-ua.com.ua/. Тут ви знайдете як вже готові м’які меблі, так і під замовлення.

Функціональність та правильне зонування сприяють гарній роботі

Незалежно від площі, кожен офіс має мати чіткий поділ на зони, що включають кабінет керівника, приймальну, переговорну, місця для роботи персоналу та відпочинку. Меблі для невеликого офісу підбираються так, щоб вони виконували і роздільну функцію. Використовуйте стелажі та перегородки.

Секрети вибору меблів для невеликого офісу

У зоні відпочинку використовуйте модульний диван, який легко розібрати та перемістити, звільняючи місце для інших цілей. Такий самий тип меблів підійде і для приймальні. Для переговорної підберіть стіл-трансформер з елементами, що висуваються. Не забувайте про підвищене навантаження, під впливом якого постійно перебувають офісні меблі. Оббивка повинна бути міцною, стійкою до механічних впливів та зносостійкою. Шкіра або її замінники, жаккард та гобелен – ваш вибір.

Працюючи з маленькими приміщеннями, сучасні дизайнери роблять ставку на об’єднання декількох зон, підвищуючи їх функціональність. Вдалий варіант – встановити модульні меблі для переговорів в зоні керівника. А кімната відпочинку з м’якими диванами чи кріслами легко трансформується у зону очікування.

Розширюйте простір за допомогою кольору та форми

Важливо підібрати та поставити меблі так, щоб офіс не виглядав захаращеним. Відмовтеся від великогабаритних крісел та диванів. Встановіть довгі стільниці вздовж стін чи вікон замість звичайних офісних столів. Висувні ящики та відкидні столики допоможуть зберегти важливі квадратні метри.

Секрети вибору меблів для невеликого офісу

Важливе правило підбору меблів для невеликого офісу — використання білих, кремових, бежевих або холодних сталевих тонів, що візуально збільшують простір. За бажання трохи «розфарбувати» приміщення, поставте яскравий, але невеликий диван в зоні відпочинку.

Ретельно підібрані меблі для маленького офісу зроблять його практичним та презентабельним, а вам дозволить заощадити та здивувати клієнтів та партнерів.