Сфера застосування рукавів ТУ У

Завдяки міцності та надійності армовані гумові рукави використовуються різними сферами діяльності. Завдяки особливостям конструкції вони досить стійкі до механічних навантажень і тиску.

Щоб замовити якісні напірні рукави ТУ У варто скористатися пропозиціями інтернет-магазину «Завод Укргума», де реалізація ведеться від виробника. Серед асортименту продукції на сайті можна купити рукав:

  • напірний бинтований для води для гарячої води ТУ У7;
  • пневматичний ТУ У4;
  • маслобензостійкий гладкий ТУ У11 и МБС ТУ У11;

Вся продукція пройшла сертифікацію та буде відмінно виконувати свою задачу.

Надійний рукав напірний бинтований для гарячої води ТУ У 7

Міцний та надійний бинтований рукав для гарячої води ТУ У 7 не втрачає своїх функціональних характеристик при нагріванні середовища до 95°.

Їх використовують для подачі рідин у пневматичні системи у сфері машинобудування, металургії та водопостачання. Такі шланги використовуються при температурі робочого середовища від -35°.

Рукави затребувані на підприємствах, які пов’язані з харчовою промисловістю.

Рукав пневматичний  ТУ У4: сфера використання

Характерною особливістю відрізняється рукав пневматичний ТУ У4, він стійкий до мастил та палива. Тому такий виріб активно застосовується в нафтопереробній, металургійній та машинобудівній галузі.

Крім того, він є елементом оснащення автозаправок та станцій технічного обслуговування. Це стійкі та міцні шланги, які зберігають гнучкість незалежно від механічного впливу.

Де затребуваний рукав маслобензостійкий гладкий ТУ У11 та МБС ТУ У11

Надійні маслобензостійкі гладкі рукави ТУ У11 та МБС ТУ У11 виготовляються в 11 різних діаметрах на будь-яку потребу. Особливістю виробу є ідеально гладка зовнішня та внутрішня поверхня, що забезпечує ефективне транспортування середовищ, працюючи в широкому діапазоні температур.

Такі вироби здатні функціонувати під впливом робочого тиску 16 барів. Їх тришарова конструкція забезпечує гнучкість та міцність.

Рукав напірний бинтований ТУ У7

Для подачі води ідеальним рішенням стане напірний бинтований рукав, який можна купити в діапазоні діаметрів від 14 до 32 мм. Він працює за умови робочого тиску 10 барів. Варто пам’ятати, що критичним вважається показник в 30 барів.

Конструкція шланги містить в собі три шари. Виріб має гладку поверхню та функціонує для перекачування середовища до +50°.