Співбесіда – це важливий момент, коли ваш образ може вплинути на рішення роботодавця. Створить правильне враження, покаже вашу впевненість у собі та своїх силах, а також професіоналізм і наполегливість у відстоюванні своїх поглядів. Ось кілька порад про те, як підібрати відповідне вбрання:
1. Діловий костюм:
- Жакет та спідниця чи штани – це класичний варіант для співбесіди. Суворість і краса, два в одному. Цей образ виглядатиме досить жіночним, але не вульгарним, а також ефектним і діловим. Спідниця має бути до коліна, в жодному разі не міні і не максі, а штани – суворого крою, бажано зі стрілками.
- Блузка під жакетом має бути стриманою. Без глибокого вирізу декольте, тканина не прозора, без сітки та різного декору. Білий або світло-блакитний колір – чудовий вибір. Така блуза не викличе будь-яких думок інтимного характеру, а навпаки створить враження гідної дівчини, що поважає себе.
2. Колір одягу:
- Сірий колір асоціюється з професіоналізмом та готовністю працювати. Він дуже універсальний і його можна поєднувати з величезною кількістю кольорів та відтінків.
- Темно-синій символізує авторитетність та надійність. Це світло дуже не нудно виглядає в образах. Належить до класичних відтінків і в той же час досить яскравим.
- Уникайте надто яскравих кольорів та контрастних поєднань. Краще враховуйте баланс між тонами і вибирайте вбрання таким чином, щоб не він був головним у позаманії, а все ж таки ви. У цій ситуації вам потрібно проявити себе як професіонала, ніж звернути увагу на свій костюм. Чоловіки зазвичай одягають куртка чоловіча демісезонна чорна і почувають себе впевнено.
3. Взуття:
- Човники або туфлі із закритим носком та п’ятою – ідеальний вибір. Не викликають, солідні і завжди доречні.
- Каблук не повинен бути вищим за вісім сантиметрів.
4. Акуратність та доглянутість:
- Перевірте, щоб ваш одяг був ідеально сидить на фігурі. Так само все має бути чистим та випрасуваним.
- Не забудьте про манікюр і зачіску. Тут так само важливо переборщити і зробити все акуратно.
Пам’ятайте, кожна компанія може мати свій дрес-код. Вивчіть сайт компанії, щоб зрозуміти, як виглядають співробітники. Як не дивно, але це одне з головних правил і Ваші знання про компанію може значити більше ніж Ваші знання у конкретній сфері, на яку Вас наймають на працю. Це дуже важливий аспект, не упустіть його! Успіхів на співбесіді!