Юпітер у гороскопі

Юпітер в астрології — це багата, великодушна планета, що дає людям радість, задоволення, підтримку і захист. Девіз Юпітера: «Я насолоджуюся!».

Не дивно, що астрологи давнини називали цю планету «Великий Благодійник». У гороскопі Юпітер показує, наскільки людина реалізувалася, які в неї життєві ідеали і принципи, ставлення до сім’ї, до вільного часу та інтересів.

Юпітер — планета творення; він щедрий, відкритий і дуже часто підносить несподівані подарунки долі. Його сприятливе розташування в гороскопі обіцяє великі виграші, значний спадок і багаті подарунки. Під впливом Юпітера люди вміють отримувати задоволення від життя, радувати оточуючих і себе. Вони буквально притягують у своє життя удачу.

Негативні прояви Юпітера в гороскопі здатні зробити людину марнотратною і безтурботною, призводячи до фінансових втрат або до неможливості довести до кінця розпочату справу. Крім того, любов до задоволень має свій зворотний бік — надмірність, виражаючись у неробстві, переїданні та гонитві за насолодами. Щоб подібного не сталося, астрологи радять людям, у чиєму гороскопі сильний вплив Юпітера, привчати себе до організованості та дисципліни.

Юпітер в астрології справедливо вважається планетою творчості, нерідко саме ця планета, а точніше, її благотворний вплив на гороскоп людини, дарує їй музичний, художній або інший творчий талант.

Крім того, мудрий Юпітер ще й планета людей, які думають, планета філософів. У людині він розвиває такі якості, як уміння мислити глобальними категоріями, прагнути до духовних, етичних і моральних цінностей.

Значення потужної, творчої, доброчинної енергії Юпітера неможливо переоцінити: він спрямовує дух людини і дух людства до нових висот.

Юпітер у знаках Зодіаку

 • Юпітер в Овні
 • Юпітер у Тельці
 • Юпітер у Близнюках
 • Юпітер у Раку
 • Юпітер у Леві
 • Юпітер у Діві
 • Юпітер у Терезах
 • Юпітер у Скорпіоні
 • Юпітер у Стрільці
 • Юпітер у Козерозі
 • Юпітер у Водолії
 • Юпітер у Рибах

Вплив Юпітера на гороскоп Стрільця

Під управлінням щедрого Юпітера перебувають одразу два зодіакальних сузір’я — Стрілець і Риби.

Люди, народжені під знаком Стрільця, під впливом Юпітера прагнуть духовного зростання і самореалізації. Їхнє доброзичливе ставлення до оточуючих і невичерпний оптимізм також є результатом впливу цієї мудрої планети. Стрілець здатний у всьому бачити гарний бік; його метафорична склянка не наполовину повна — в запасі в нього знайдеться кілька доверху повних склянок! Юпітер у гороскопі дає можливість Стрільцю долати будь-які життєві неприємності, трансформуючи їх у безцінний життєвий досвід.

Вплив Юпітера на гороскоп Риб

Рибам планета-управитель Юпітер щедрою рукою відміряла удачу й добробут, насамперед — добробут душевний і духовний. Юпітер спонукає Риб налаштуватися на радісний ритм природи, жити в гармонії зі світом і собою, ставитися до життя легко і філософськи. Утім, нерідко душевна рівновага Риб із легкістю, наче магніт, притягує до них і матеріальні блага, що є теж результатом впливу Юпітера в їхньому гороскопі.

Позитивні прояви Юпітера в характері та долі:

Щасливість, справедливість, щедрість, уміння радіти життю, турбота про оточуючих, дружелюбність, щирість, прагнення до саморозвитку, везіння в грошових питаннях, духовність, філософський світогляд, широта мислення.

У знаках Зодіаку, в яких Юпітер є планетою-управителем (Стрілець і Риби), ці позитивні риси проявляються особливо яскраво. У гороскопах людей інших знаків вплив Юпітера та інших планет залежить від розташування зірок у момент їхнього народження.

Юпітер у гороскопі

Слабкі сторони Юпітера

Як правило, слабкі сторони — це зворотний бік сильних сторін, який може проявлятися в тих чи інших обставинах. Для рясного Юпітера це може бути схильність до надмірності й перебільшення, самовдоволення, марнотратство, прагнення до розваг і задоволень.

Період звернення Юпітера

Юпітеру для здійснення по небу повного зодіакального кола потрібно близько 12-ти років, тобто в кожному знаку Зодіаку він гостює близько року.

37