Чи вигідно купувати гель-лаки готовими наборами

Гель-лак для нігтів, навіть якщо він звичайний, а не гіпоалергенний, відрізняється відчутною ціною. Зекономити дозволяють набори різних відтінків. Такі комплекти можуть включати різну кількість забарвлень, обсяг баночок теж може відрізнятися.

Є варіанти стандартних розмірів та міні. Основною перевагою наборів, гіпоалергенні у ньому гель-лаки для манікюра або звичайнісінькі, є знижена вартість за одиницю товару. Здавалося б, що може бути вигідніше? Однак не все так просто.

Чи вигідно купувати гель-лаки готовими наборами

У цій статті ми розповімо, кому вигідно брати гель-лак для манікюру в наборах, а купити їх гуртом або поштучно завжди можна через інтернет-магазин Million Nails: https://million-nails.com.ua/ua/g17194277-gel-laki.

Чи вигідно купувати гель-лаки готовими наборами

Гіпоалергенні гель-лаки для нігтів у наборі

На даний момент перерахувати всі кольори, що входять до багатої палітри гель-лаків для нігтів практично неможливо. Відтінків просто забагато. До того ж є гіпоалергенні покриття з різними ефектами. «Котяче око» й «перепелине яйце» — просто крапля в морі. З цієї причини набори гель лаків такі популярні серед майстрів манікюру. Адже в комплекті завжди є не менше 6 різних відтінків, об’єднаних загальною спрямованістю. Наприклад, це можуть бути покриття неонових або пастельних відтінків.

Вибір на користь набору для професійного майстра нігтьового дизайну цілком очевидний:

  • більший вибір кольорів порадує більше число клієнтів;
  • вартість одиниці продукції вийде однозначно нижче.

Однак чи варто купити набір гель-лаків для нігтів людям, які роблять собі манікюр власноруч?

Купити гель-лак для манікюру в інтернет-магазині

Одні дівчата вважають за краще міняти колір раз на тиждень, інші користуються одними й тими самими відтінками місяцями. У першому випадку купити гіпоалергенні гель-лаки для нігтів у наборі буде дуже розумним рішенням. У другому ж — це марна трата власних грошей.

Чи вигідно купувати гель-лаки готовими наборами

Однак потрібно розуміти, що, замовляючи набір гель-лаків для манікюра для себе улюбленої онлайн, ви завжди ризикуєте не вгадати з відтінком. Тому вибір на користь комплектів зазвичай роблять професійні майстри з великою базою клієнтів. В цьому випадку будь-який відтінок рано чи пізно знайде свого поціновувача.

На щастя, асортимент інтернет-магазину Million Nails не обмежений лише наборами. У каталозі можна вигідно купити гель-лаки різних відтінків поштучно. Причому ціни нижчі, ніж у офлайн магазинах.