Що дозволяє технологія «Розумний будинок»

Технологія «Розумний будинок» (іноді відома як «системи розумного будинку» або «системи автоматизації будинку») дозволяє об’єднати різні електронні та інтернет-підключені пристрої в вашому будинку в єдину систему, яку можна керувати та автоматизувати. Великий асортимент обладнання для розумного будинку зібрано в інтернет-магазині Z-Wave Україна: https://z-wave.com.ua/ua/g4111344-ustanovka-sistemy-umnyj.

Можливості технології «Розумний будинок»

  • Керування освітленням: Ви можете вмикати, вимикати і регулювати освітлення в будинку з використанням смартфона, голосових команд або автоматичних розкладів. Також можливі різні сценарії освітлення для створення певних атмосфер у приміщеннях.
  • Керування опаленням та кондиціонуванням повітря: Технологія «Розумний будинок» дозволяє вам встановлювати режими опалення та охолодження за розкладом або віддалено керувати системою опалення та кондиціонуванням повітря.
  • Безпека та відеоспостереження: Ви можете встановити системи безпеки, такі як відеокамери та сенсори руху, які допомагають відслідковувати та моніторити ваш будинок через смартфон або віддалено керувати сигналами тривоги.
  • Контроль доступу: Технологія «Розумний будинок» дозволяє вам керувати доступом до будинку, використовуючи цифрові замки та системи ідентифікації, такі як відбиток пальця або розпізнавання обличчя.
  • Споживання енергії: Системи розумного будинку дозволяють ефективно керувати споживанням електроенергії та води, що допомагає зменшити витрати та зберегти ресурси.
  • Автоматизація: Ви можете налаштувати автоматичні сценарії та правила для виконання різних функцій в залежності від часу доби, дати, погодних умов, подій або вашої локації. Наприклад, вимикати світло, коли ви залишаєте будинок, або включати систему опалення перед вашим приходом.
  • Розваги та аудіо-відео системи: Ви можете керувати аудіо-відео системами, включаючи телевізори, аудіосистеми та інші пристрої, і налаштовувати розважальні сценарії.
  • Зв’язок: Ви можете встановити системи міжбудинкового та внутрішнього зв’язку для спілкування між різними членами сім’ї в будинку та за його межами.
Що дозволяє технологія "Розумний будинок"

Технологія «Розумний будинок» розширює можливості та зручність життя, спрощує керування різними системами будинку та сприяє збереженню енергії та ресурсів. Вона також покращує безпеку та комфорт життя.