Які квіти і кімнатні рослини дарувати?

У вас є запрошення на іменини або день народження? Ви збираєтеся на новосілля? Саме час озирнутися в пошуках подарунка, який порадує одержувача!

Ідеальний подарунок — це персоналізований подарунок, який ви обираєте з думкою про конкретну людину. Квіти? Пам’ятайте, що навіть найкрасивіший букет квітів опиниться у сміттєвому БІО-баку або на компостній купі максимум через кілька днів.

Квіти в горщиках на подарунок здаються набагато кращою ідеєю в цій ситуації! Не забувайте, однак, що кожна рослина має свої вимоги і повинна відповідати місцю, де одержувач зможе її розмістити.

Хочете подарувати близькій людині квіти? Дізнайтеся, що дарувати, кому і коли! Дізнайтеся про найпопулярніші квіти в горщиках і вирішіть, який з них подарувати!

Чи доречно дарувати квіти в горщиках?

Ставлення до квітів у горщиках як до подарунка може бути… амбівалентний. З одного боку, дуже яскраво виражена тенденція відходу від зрізаних квітів до зелених рослин у горщиках. Флористи все частіше розширюють свій асортимент, включаючи в нього красиві квіти в елегантних горщиках, які є пропозиціями, готовими до вручення в якості подарунка коханій людині, колезі по роботі, начальнику або вчителю.

З іншого боку, даруючи комусь рослину в горщику, ми покладаємо на цю людину обов’язок знайти для неї місце у своєму будинку чи квартирі, а потім підтримувати її життя шляхом правильного вирощування — поливу, обрізки, пересадки, підживлення….. Перш ніж зважитися на покупку того чи іншого екземпляра, переконайтеся, що людина, якій ви його даруєте, зможе взяти на себе відповідальність і знайти домашнього садівника.

Якщо ви знаєте, що людина, якій ви хочете подарувати квіти в горщиках, любить доглядати за рослинами, можете сміливо припустити, що наступний екземпляр йому сподобається і він прийме його з розпростертими обіймами. Однак, якщо Ви не впевнені у садівничих нахилах іменинниці чи господаря новосілля… Не втрачайте надії отримати правильний подарунок! Просто виберіть невелику зелену рослину, кактус або сукулент, який легко вирощувати і не має складних вимог у догляді.

Які квіти на іменини або день народження жінці?

День народження, іменини… Будь-який привід для того, щоб подарувати жінці квіти! Це правило, яке спочатку застосовувалося до зрізаних квітів, поширюється і на рослини в горщиках.

Квітучі квіти в горщиках є одним з найпопулярніших варіантів, і однією з найпопулярніших в цій категорії є орхідея Фаленопсис. Це найдовше квітучий екземпляр, який чудово виглядає в скляній посудині і є чудовою прикрасою підвіконня протягом тривалого часу. Він елегантний і яскравий, просто ідеальний для подарунка.

Що, якщо не орхідея? Класичні троянди, чарівні фіалки, маленькі каланхое, популярний хвощ, вишуканий антуріум та чудова калла також доступні для Вас. Це невеликі або середні за розміром квіти, досить прості у вирощуванні і займають мало місця на підвіконні, полиці або комоді. Здебільшого вони добре пристосовуються до місця, в якому будуть розміщені, люблять м’яку воду і постійно вологий субстрат (але без переливу!).

Крім того, троянди, фіалки, каланхое та кали представлені у вражаюче широкій кольоровій гамі! Варто обирати колір, який, як ви знаєте, буде акцентом, що пасуватиме до інтер’єру квартири чи будинку одержувача.