Квиток на поїзд

Квиток на поїзд можна купити не тільки в касі на вокзалі, але і онлайн (через інтернет).

Це простіше: швидше, не треба кудись зайвий раз їздити і стояти в черзі, можна спокійно вибрати місця або підібрати маршрут з пересадками і т.п. І при цьому електронний ж / д квиток є точно таким же офіційним документом, бланком суворої звітності. Тому якщо вас цікавить Харків розклад руху поїздів можна поподивитись на сайтi proizd.ua.

Як купити електронний квиток на поїзд онлайн

На цій сторінці праворуч — форма пошуку квитків. Вказуєте, звідки і куди їдете, вибираєте дату. Система сама покаже вам, які є поїзда в цей день, які місця в них вільні і скільки вони коштують.
Далі просто прямуєте підказкам сайту. Вибираєте потяг, вагон, місця, вводите дані пасажирів.

Тут треба бути уважним: ПІБ і номер документа краще перевірте ще раз, потім виправити буде не можна. Вибираєте спосіб оплати, купуєте квиток.
Все, він ваш. Квиток прийде вам по електронній пошті (на той e-mail, який вкажете при покупці) і буде доступний на сторінці управління замовленням. Тобто, вибране місце в поїзді ви вже оплатили, воно ваше, можна не турбуватися — його не займе ніхто інший, ціна не виросте і т.п.

Як сісти в поїзд за електронним квитком

Швидше за все, при онлайн покупці автоматично була пройдена електронна реєстрація (на електронному жд квитку це написано). Значить, для посадки в поїзд вам потрібен тільки документ, на який куплений квиток, і роздруківка електронного квитка (на звичайному принтері, на аркуші А4; також можна показати його провіднику на екрані мобільного пристрою).

Якщо електронна реєстрація не пройдена- вона недоступна на деяких зарубіжних напрямках і в інших окремих випадках або ж вам просто так зручніше — треба отримати паперовий квиток. Тобто, місце вже ваше, але щоб сісти в поїзд, треба в касі або автоматі на будь-якому російському вокзалі отримати паперовий квиток. Це можна зробити в будь-який час до відправлення поїзда, знадобиться номер електронного квитка (написаний на ньому зверху) і документ, на який куплений квиток.