Подорож на поїзді: плюси і мінуси

Якщо розглядати подорож як переміщення з пункту А в пункт В, то варіантів доступного транспорту в загальному-то небагато: авіапереліт, переїзд на автомобілі, поїзді чи кораблі.

Звичайно, подорожувати відправитися можна і пішки навколо світу, але ми все ж більш традиційні в цьому питанні. А якщо ви любите подорожувати поїздом, і вас цікавить произд , звертайтеся на сайт.

Країна у нас величезна, і кожен день велика кількість людей обирає перетинати відстані і часові пояси на залізничному транспорті. Які переваги та недоліки такого транспорту для подорожей ви знаєте? У нас є свій список!

Плюси:

  1. Швидкий вхід і відсутність огляду. Ніякого особливого догляду та довгих черг, як в аеропортах!
  2. Вас доставлять прямо в центр міста. Залізничні вокзали розташовані в центрі міст. Ви виходите на перон — і можете відразу відправлятися оглядати визначні пам’ятки або заселитися в готель. Прилетівши на літаку, потрібно спочатку довго і клопітно добиратися до самого міста, заплативши великі гроші за транспорт.
  3. Немає обмежень на вагу багажу. Ви можете взяти з собою стільки, скільки піднімете (і навіть більше).
  4. 4. Можна взяти з собою їжу і алкоголь. Ніхто не заважає вам взяти з собою пляшечку вина і скоротати вечір за приємною розмовою з попутником.
  5. 5. Великий вибір напрямків. Потяги ходять регулярно, зупиняються часто, можна дістатися до багатьох важкодоступних місць.
  6. 6. Економія часу і грошей. Квиток на поїзд порівняно недорогий. До того ж, якщо ви хочете просто покататися і подивитися кілька міст, то днем ​​ви можете оглядати визначні пам’ятки, відвідувати музеї і виставки, а вночі вибрати нічний поїзд і відправитися в нове місце. Сон в нічному поїзді економить гроші, які ви могли б витратити за номер в готелі.
  7. 7. Менше запізнень. Потяги, як правило, йдуть своїм графіком. Виліт літака можуть відкладати кілька разів, при цьому ви втрачаєте свій час, яке могли витратити на щось корисне.
  8. 8. Комфорт. Навіть боковушки в плацкарті дозволяє полежати або поспати, тоді як переїзд в автобусі або літаку змушує весь час зберігати сидяче положення. Місця в купе так і зовсім пропонують досить високий рівень комфортабельності.
  9. 9. Романтика. Розмірене постукування колісної пари по рейках, мелькання за вікном нескінченних пейзажів і можливість подивитися на російську глибинку (нехай навіть поверхнево).