На якому матеріалі душового піддону зупинитися?

Виробники піддонів для душових куточків і кабін сьогодні пропонують досить широкий вибір моделей, форм, кольорів. Але одним з головних параметрів вибору піддона залишається, звичайно ж, матеріал, з якого буде виконано виріб.

Потрібно сказати, що варіантів матеріалу для душових піддонів досить багато: вони можуть бути з акрилу, кварила, чавуну, сталі, кераміки, штучного мармуру і каменя. Безсумнівно, кожен з них має як переваги, так і недоліками, які ми і постараємося розглянути в даній статті.

Піддони з штучного (литтєвого) мармуру та каменю

Заміна натуральному каменю, який найчастіше зустрічається тільки в сантехніці преміум-класу, була знайдена виробниками не так давно. Коштують піддони із замінників природного матеріалу, звичайно, дешевше, але не настільки, щоб конкурувати за цим параметром з акриловими, сталевими і іншими.

Одне з головних переваг душовихпіддонів зі штучного каменю — високий рівень шумоізоляції. З такою основою приймати душ можна без єдиного подразника.

По своїй міцності такі вироби не поступаються чавуну. А навіть якщо з піддоном і трапилася неприємність на зразок відколу або іншого невеликого пошкодження, то їх дуже легко зашліфувати, після чого він буде виглядати як новий.

Приємна особливість піддонів з литого мармуру також в їх здатності накопичувати тепло, що вигідно відрізняє їх в першу чергу від кераміки. Варто відзначити і можливість підбору абсолютно різних за кольором і малюнком моделей. Детальніше про піддони для душу з литого мармуру можна прочитати на сторінці https://www.weston.com.ua/piddon.

Піддони з акрилу

На сучасному ринку сантехніки душові піддони з акрилу, мабуть, найпоширеніший варіант. Такі вироби відрізняються легкістю, що робить їх зручними в транспортуванні і установці. При цьому невелику вагу піддонів з акрилу не означає, що така конструкція ненадійна і недовговічна — акрил міцніше, наприклад, звичайного скла в 5 разів.

Догляд за акриловою сантехнікою дуже простий — в силу властивостей матеріалу поверхню піддону буде захищена від накопичення бруду або будь-яких відкладень. Вона також не боятиметься використання навіть найсильніших засобів для чищення — акрил вкрай стійкий до будь-яких хімічних речовин.

До мінусів акрилових піддонів можна віднести, мабуть, тільки легке поява на них подряпин. Хоча назвати це серйозним недоліком не вийде: поверхню виробу з акрилу відновлюється дуже просто і швидко, причому власнику це буде під силу навіть без допомоги сантехніка.

При всіх цих достоїнствах душові піддони відрізняються ще й демократичною вартістю, що робить їх оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості.

Як ми і говорили на початку, абсолютно кожен піддон має і свої плюси, і свої мінуси, а остаточне рішення в будь-якому випадку приймати Вам виходячи з Ваших побажань. Ознайомитися з більш детальним описом моделей піддонів від різних брендів можна самостійно на нашому сайті або проконсультувавшись з нашими фахівцями.

Використані матеріали з сайту weston.com.ua/piddon.