Що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається

У цій публікації ми подивимося, що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається, порівняємо їх з ліжками, які мають схожі функції. Дізнаємося, що таке лати в каркасі подібних диванів і яку смислове навантаження вони несуть в конструкції меблів в загальному.

Що таке диван з ортопедичним матрацом?

Що таке диван з ортопедичним матрацом? Жоден з інтер’єрів не можна уявити без дивана. Даний меблевий предмет застосовують як в дорогих, так і в бюджетних інтер’єрах. На даний момент навіть придбати меблі диван кутового типу великих труднощів не складе, хоча раніше це було не легко. Зараз великий вибір не тільки фарб, але і видів диванів.

Дивани розрізняються матеріалами оббивки, видами механізмів, які застосовуються для того щоб розкласти диван, тому якщо бажаєте Купити диван, переходьте на сайт lux-mebli.net. Формами, призначенням, так, наприклад, є дивани дитячі, для відпочинку або для сну.
На даний момент стали дуже популярними дивани з ортопедичним матрацом. Багато хто розуміє, що при сучасному напруженому ритмі життя відпочинок — це надзвичайно важливо. У нас дуже мало часу, для того щоб витрачати його на низькоякісний сон.

Що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається

А також, багато трудяться на сидячій роботі, де навантаження на хребет вкрай висока. Тому відпочити просто потрібно, щоб відпочинок був ще й корисним важливо, щоб місце для сну допомагало розподілу навантаження на хребет під час сну. У цьому якраз допомагають дивани з ортопедичним матрацом для сну як їх вибрати, ми вже знаємо.

Основна відмінність дивана з ортопедичним матрацом від простого в тому, що у нього Жорстке місце для сну. Конструкція самого дивана розроблена якраз для того щоб розслабити хребет, завдяки зменшенню навантаження на нього під час сну, про що ми вже розповідали вище.

Подібна меблі дасть можливість не тільки оформити інтер’єр, але і буде вкрай корисна для здоров’я. Спочатку здасться, що подібний диван дуже жорсткий і на ньому неможливо спати, але досить швидко втомлена спина скаже велике спасибі, тому купляйте надійний ортопедичний дива за посиланням https://lux-mebli.net/ua/g1249109-divani.

Зрозуміло, відмінності від звичайних диванів є не тільки в функціоналі, але також і в самій конструкції. Основа диванів з ортопедичним матрацом-пружні ламелі, які мають маленький вигин. Для подібного каркаса деревину спеціально пропарюють, що дає можливість підвищити пластичність.

Матрац у дивана з ортопедичним матрацом може бути;

  • пружинним залежним;
  • пружинним незалежним;
  • безпружинним.
Що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається

Досконало, якщо обвивання дивана і в складеному і в розкладеному вигляді не містить швів і нерівностей на поверхні.

Ортопедичні лати в дивані: що це?

Ортопедичні лати в дивані: що це? Ми вже розповідали вище про ламелях і їх важливої ролі в конструкції диванів з ортопедичним матрацом. У нашій статті, Як зібрати і зробити крісло, ми розглядали з чого складається звичайна, неортопедична меблі.

Тепер подивимося основну особливість меблів»для здорового хребта». Власне такі ламелі багато хто називає латами. Нагадаємо, що робляться вони зі спеціалізованої еластичної пропареної деревини і складають основу каркаса дивана.
Для виробництва лат дуже часто застосовується деревина бук або берези. У першому варіанті виріб виходить більш довговічне, але і вартість диванів з каркасом з бука буде вище.

Ламелі можуть мати найрізноманітнішу ширину. Відстань між ламелями теж відрізняється в різноманітних моделях і у різних виробників. Незмінний лише той момент, що вони не плоскі, а трохи вигнуті догори, саме подібна конструкція підстави дає ортопедичний ефект. Перед тим як придбати м’які меблі з ортопедичною основою необхідно запам’ятати кілька параметрів хорошого вибору.

Що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається

Відстань між латами не може бути менше 15 сантиметрів, за умови, що матрац в дивані без пружин. Якщо матрац складається з залежних пружин, то відстань не повинна бути менше 50 сантиметрів. Наприклад якщо в дивані застосовується матрац з незалежними пружинами, відстань між латами не буде таким визначальним фактором.

Що таке диван з ортопедичним матрацом і з чого складається

Що краще: диван з ортопедичним матрацом або ліжко?

Що краще: диван з ортопедичним матрацом або ліжко? Спочатку подивимося. Всі плюси, якими володіють дивани:

  • компактність (його можна скласти);
  • можна розкласти до розмірів справжньої і зручною ліжка;
  • дуже сильний каркас;
  • відстань між ламелями дає можливість повітрю циркулювати;
  • можна застосувати з додатковим матрацом;
  • є ящик для зберігання постільної білизни.

Головний недолік подібних диванів-велика вартість.

Загалом, особливості конструкції у диванів з ортопедичним матрацом і ліжок збігаються. Основа каркаса і в тому і іншому випадку – дерев’яні вигнуті лати. Тільки ліжко, зрозуміло, на відміну від дивана неможливо зібрати або розібрати. Власне це і є перший мінус ліжок – не зберігають вільний простір в кімнаті.

За рахунок каркаса, в якому є відстані між ламелями в ліжку також добре рухається повітря, що зменшує можливість появи грибків і цвілі. Завжди ціна меблів і диванів з дорогим каркасом буде більше, ніж у бюджетних моделей.
Плюсом, на відміну від диванів буде те, що на ліжку набагато менше ймовірність наявності швів на поверхні. А також на деяких видах ліжок можна налаштовувати ступінь жорсткості, як по всій довжині, так і на окремих ділянках. У ліжок, дуже часто, існує можливість налаштувати і висоту ізножья і головах.

Загалом, під час вибору ортопедичної меблів необхідно керуватися інтер’єрними ідеями, кількістю кімнат і величиною простору в приміщенні.