Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Її поведінка стає все більш нестабільною, а тепер Аманда Байнс влаштувала у Твіттері гнівну тираду проти неназваного колишнього.

Зірка серіалу «Легкі на підйом» написала в соціальній мережі: «Коли ти пишеш мені в Твіттері, а я ігнорую тебе, це тому, що я планую ігнорувати тебе в Твіттері і в житті назавжди».

Вчора вона написала: «Якщо я не слідкую за тобою в твіттері, перестань поводитися так, ніби ти мене знаєш», «Я хочу бути єдиною, кого ти обожнюєш», а також «Якби ти був сексуальним, я б так на тебе запалала». Присвячується моїм колишнім, які все ще намагаються зателефонувати».

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Ще більше проблем: Аманда Байнс виплеснула свою злобу на невідомого колишнього в Твіттері в незв’язному, загадковому стилі

Дивна поведінка зірки глибоко стурбувала її близьких.

Стурбована сім’я Байнс намагається змусити її покинути Нью-Йорк і переїхати ближче до них в Лос-Анджелес.

Але неспокійна 26-річна актриса, як повідомляється, відмовляється повертатися на Західне узбережжя, щоб дозволити їм пильніше стежити за нею.

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Відійдіть від телефону: Байнс знову пише дивні повідомлення у Твіттері

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Про що це вона? Аманда написала в Твіттері ось такі незрозумілі повідомлення

Нещодавно Аманда була змушена з’їхати зі своєї нью-йоркської квартири після того, як їй погрожували виселенням.

Джерело, близьке до сім’ї, повідомило E! News, що акторка серіалу «Що мені в тобі подобається» змусила всіх надзвичайно хвилюватися через її дивну поведінку останнім часом, включаючи її непристойні твіти Дрейку.

Її сім’я все ще сподівається, що Аманда повернеться до нормального життя, але за необхідності втрутиться, щоб допомогти повернути її життя в нормальне русло.

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Коли вона була такою: Аманда була в більш здоровому стані, коли позувала з сестрою Джилліан і матір’ю Лінн на церемонії нагородження Young Hollywood Awards в 2006 році

За останні кілька місяців Аманда зіткнулася з низкою юридичних проблем.

У грудні Аманда врегулювала дві справи, пов’язані з наїздом на неї, досягнувши цивільного компромісу зі своїми жертвами, врятувавши себе від можливого 12-місячного ув’язнення.

Окрім юридичних проблем, у вересні 2011 року Аманда була втягнута у два дивні епізоди.

Вони включали в себе те, що вона зачинилася в роздягальні магазину майже на дві години і відмовлялася виходити, а також роздяглася під час уроку фізкультури.

Друзі кажуть, що її батьки не знають, що робити, оскільки Аманда перервала контакт з усіма.

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Зміна зовнішності: Зірка Easy A проколола щоки і зробила щонайменше одне татуювання, оскільки її поведінка продовжує ставати все більш дивною

«Аманда відгородилася від них і не розмовляє з ними, — пояснило джерело. Вона все робить сама. Вона не має ніякого керівництва.

«Аманда вийшла з-під контролю. Вона ні від кого не хоче приймати допомогу. Вона повністю розгублена».

Аманда шокувала своїх підписників у Твіттері, опублікувавши в четвер грубий, сексуально забарвлений твіт про репера Дрейка.

Колишня зірка Nickelodeon, яка останнім часом з’їхала з глузду, написала: «Я хочу, щоб @drake вбив мою вагіну».

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Грубо: неспокійна актриса зробила сексуально заряджений коментар реперу Дрейку, якого вона також описала як «гарячого хлопця».

Її нецензурне висловлювання з’явилося на вершині серії безглуздих висловлювань у Твіттері про 26-річну канадську зірку.

Минулого тижня вона назвала його «гарячим хлопцем» у соціальній мережі і почала публікувати серію його фотографій.

Але її останній твіт, безумовно, викликав реакцію її шанувальників.

Один користувач Twitter прокоментував: «Вона з’їхала з глузду», в той час як інший припустив: «Її, мабуть, зламали абощо».

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Аманда Байнс виступила проти невідомих у Twitter

Пропускає повз вуха: Аманда, яку бачили прямо на церемонії вручення нагород MTV Movie Awards у червні 2011 року, останнім часом йде по спіралі вниз

Інші підписники відзначили, як сильно змінилася акторка з часів, коли вона була милою і невинною дитиною-зіркою в шоу «Все це» на каналі Nickelodeon.

Байнс, у якої обидві щоки пронизані ювелірними прикрасами, оголосила в 2007 році, що не хоче стати ще однією дикою голлівудською зіркою.

Аманда стала відомою після того, як з’явилася в успішних телевізійних серіалах, зокрема «Все це» та «Шоу Аманди» на каналі Nickelodeon у середині та наприкінці 1990-х та на початку 2000-х років.

Вона також почала зніматися в кіно, з’явившись у таких фільмах, як «Чого хоче дівчина» 2003 року та «Лак для волосся» 2007 року, перш ніж раптово піти на пенсію.