Крістіан Бейлер показав, що Дрю Баррі кинув його після щойно завершеного побачення

Це було, мабуть, 20 років тому, але британський актор Крістіан Бейл, мабуть, все ще мучиться через те, що Дрю Беррімор не зацікавилася ним у романтичному плані.

В інтерв’ю австралійському чоловічому журналу 38-річний Бейл згадав принизливий досвід побачення з 37-річною Берімор, коли вони були підлітками.

«Ми пішли на якийсь кривавий жахливий фільм жахів, і на цьому все закінчилося», — розповів Бейл в інтерв’ю австралійському GQ. «Вона більше ніколи не дзвонила».

Крістіан Бейлер показав, що Дрю Баррі кинув його після щойно завершеного побачення

Відмова жалить: У щойно опублікованому інтерв’ю Крістіан Бейл згадав, як Дрю Беррімор не відповіла йому взаємністю, коли вони були підлітками

На момент їхнього побачення Берімор, яка походила з голлівудської родини, адже її дідусем був Джон Берімор, була набагато більш відомим актором, ніж Бейл.

У 11-місячному віці зірка «Сірих садів» дебютувала у фільмі «Змінені стани». До 20 років вона знялася у близько дюжині великих фільмів, серед яких «Інопланетянин» і «Запалювач».

Уродженець Уельсу Бейл також не був сутулим.

Підлітки-зірки: Крістіану Бейлу було 15 років, коли він знімався в «Острові скарбів», приблизно тоді ж він пішов на побачення з популярною зіркою «Отруйного плюща

Знявшись у кількох рекламних роликах, він привернув увагу режисера Стівена Спілберга і у віці 13 років отримав головну роль у фільмі «Імперія Сонця». Хоча Бейл не розповідав, як він познайомився з привабливою молодою актрисою, одним з можливих зв’язків міг бути Спілберг, адже саме він зняв Берімор у фільмі «Інопланетянин».

Можна з упевненістю припустити, що вони більше не сумують одне за одним.

Це вже зараз: Крістіан Бейл прийшов на церемонію вручення премії «Оскар» 2012 року з дружиною Сандрою Блазік, а вагітну Дрю Беррімор бачили на початку цього місяця з нареченим Віллом Копельманом у Нью-Йорку

Бейл, який зіграв головну роль у новому фільмі про Бетмена «Темний лицар: Відродження легенди», одружений зі своєю дружиною Сандрою «Сібі» Блазік з 2000 року.

Подружжя щасливе у шлюбі та має 7-річну доньку.

А от Берімор не так пощастило в коханні.

Вона була двічі одружена — і швидко розлучалася — з акторами Джеремі Томасом і Томом Гріном.

Модель CoverGirl, схоже, знову стала на ноги в романтичному плані. Вона на шостому місяці вагітності первістком і планує цього літа вийти заміж за свого нареченого Вілла Копельмана.

Крістіан Бейлер показав, що Дрю Баррі кинув його після щойно завершеного побачення

Розповісти всім: актор «Темного лицаря: Відродження легенди» розповів про свою підліткову закоханість