Чез Бонов хоче спробувати завершити зміну статі

Чез Боно, єдина дитина Сонні та Шер, вперше розповів про свої плани повністю змінити стать.

Улюбленець «Танців з зірками» Чез вже отримує ін’єкції тестостерону, а після свого 40-річчя йому хірургічно видалили груди.

Але активіст, народжений Честіті, зараз збирає гроші на останню операцію, щоб отримати пеніс.

«[Боно] майже впевнений, що незабаром він нарешті зможе дозволити собі зробити собі пеніс», — йдеться в новій статті журналу Rolling Stone.

Чез Бонов хоче спробувати завершити зміну статі

Накопичення: Чез Боно, уроджений Честіті, зізнався, що зараз він збирає гроші на останню операцію, щоб отримати пеніс.

Зазвичай Чез залишається скромним, коли його запитують, чи планує він відростити собі пеніс, і відповідає: «Мені подобається тримати своє приватне життя в таємниці».

Але в інтерв’ю журналу Rolling Stone він зізнався, що відкладає гроші на операцію, і навіть детально розповів про варіанти, які йому відкриваються.

«Я міг би зробити фаллопластику, при якій фалос нарощується з донорської ділянки на вашому тілі, але зараз я більше схиляюся до метоідіопластики, — розповів він.

«Це процес, який використовує те, що у вас вже є внизу, що збільшилося за рахунок тестостерону».

«В результаті ви отримуєте менший фалос, ніж після фалопластики, але він повністю функціональний — він стає ерегованим, і всі відчуття на місці».

Чез Бонов хоче спробувати завершити зміну статі

Спліт: Колишня наречена Чеза Дженніфер Еліа проти того, щоб він робив операцію

На запитання, чи знає він, наскільки великим він буде, він зізнався: «Знаєте, насправді не знаю — я ніколи не бачив його ерегованим, тому важко сказати.

Але, знаєте, в м’якому стані він, мабуть, близько трьох дюймів, і він значно зростає.

Я не знаю, яка середня різниця, але коли я займаюся сексом, він, мабуть, збільшується в три-чотири рази».

Він зізнається, що колишня наречена Дженніфер Елія проти того, щоб він робив операцію.

«Я думаю, що Джен хотіла б, щоб я не зменшувався, але вона розуміла, що мені це необхідно», — сказав він журналу, додавши: «Ви повинні розуміти — я не хочу, щоб мені зменшували: «Ви повинні зрозуміти — для мене трансформація життя вже відбулася».

Якою вона була: Честити в 1993 році до початку гормональних ін’єкцій

Він продовжив: «Тестостерон, безумовно, все змінив. Я майже втратив здатність мати більше одного оргазму за раз, але ті, що я маю, відчуваються більш інтенсивними».

Сказавши, що спостерігати за змінами в його тілі було «буквально як пережити друге статеве дозрівання», він додав, що не всі зміни є бажаними.

«У мене більше волосся на спині, ніж на грудях, — зізнався він. «Я все життя чекав, що зможу мати волосся на тілі, але ніколи не думав, що матиму волосся на спині. Але що поробиш, правда?

Щодо вартості отримання свого пеніса, він сказав: «Це залежить від того, скільки коштує операція — є різні способи її проведення, від найпростіших до все більш складних варіантів. Це як автомобіль».

«Я хотів би мати імплантати яєчок і мати можливість мочитися через них. Лікар, до якого я хочу звернутися, знаходиться в Белграді. Там це буде трохи дешевше. Можливо, 25 000 доларів, можливо, 45 000 доларів, я точно не знаю».

Він наполягає на тому, що його мама-зірка не допоможе оплатити операцію.

«Вона [допомагала фінансово] в минулому, коли виникали проблеми або питання, але ні, я не люблю брати гроші у своєї мами більше, ніж будь-хто інший», — сказав він. Для мене важливо бути самодостатнім».

Він визнає, що Шер, можливо, не так добре ставиться до його зміни статі, як вона показує це на публіці.

«Їй не на 100 відсотків комфортно, — зізнався він. Для неї це процес».

Чез Бонов хоче спробувати завершити зміну статі

Матусин синочок: Мамі Шер досі важко змиритися з трансформацією Чеза, що триває