Берні Екклстон дворічні сини потрапляють під колеса карети

Батьки, які мають пристрасть, знають, що розумно познайомити дитину з нею в якомога більш ранньому віці. І Берні Екклстоун не гаяв часу зі своїм дворічним сином Ейсом, який сів за кермо на ігровому автоматі, коли його батько-бос «Формули-1» дивився на це. 91-річний чоловік, який багато років тому мріяв стати чемпіоном з автоперегонів, насолоджувався днем у Гштааді, Швейцарія, разом зі своєю дружиною, 44-річною бразильською юристом Фабіаною Флосі, яка є матір’ю Ейса. Вони одружені з 2012 року.

Берні Екклстон дворічні сини потрапляють під колеса карети

Берні Екклстоун не гаяв часу зі своїм дворічним сином Ейсом, який сів за кермо на ігровому автоматі, поки його батько-бос «Формули-1» спостерігав за цим.

Пан Екклстоун брав участь у Гран-прі Монако 1958 року, але не пройшов кваліфікацію. Зараз батько чотирьох дітей застосовує свої навички з користю — очевидно, він дає синові поради щодо водіння, коли той стоїть біля іграшкового автомобіля. На інших фотографіях він прогулюється вулицями висококласного гірськолижного курорту в швейцарських Альпах, а потім зустрічається з фанатом і позує для фотографій. Це перший раз, коли пана Екклстоуна бачили після того, як минулого місяця йому було пред’явлено звинувачення в шахрайстві шляхом введення в оману після розслідування щодо закордонних активів, які, як вважають, коштують понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів. Пан Екклстоун, який є 74-ю найбагатшою людиною Британії з оціночним статком у 2,5 мільярда фунтів стерлінгів, постане перед Вестмінстерським магістратським судом 22 серпня.

Берні Екклстон дворічні сини потрапляють під колеса карети

На інших фотографіях можна побачити, як він прогулюється вулицями висококласного гірськолижного курорту в швейцарських Альпах, а потім стикається з фанатом і позує для фотографій