Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Чи можуть Олівія Вайлд і Джейсон Судейкіс йти до романтичного примирення? Відомо, що кілька місяців тому колишні колишні опинилися в центрі сенсаційного скандалу, коли були оприлюднені подробиці їхнього гіркого розриву — проте зараз інсайдери стверджують, що колишня пара подолала свої розбіжності і перебуває в "постійному спілкуванні", успішно виховуючи двох дітей, шестирічну Дейзі та восьмирічного Отіса. Джерело, близьке до 38-річної Олівії та 47-річного Джейсона, запевняє, що у пари "більше немає ніякої драми", додавши, що вони обидва "дуже самотні" після розриву актриси з Гаррі Стайлзом. У січні з'явилися припущення, що вони знову будуть разом, коли їх помітили в Лос-Анджелесі, коли вони були дуже ніжними одне з одним, однак джерело зазначило, що наразі вони не перебувають у романтичних стосунках, а натомість зосереджені на "дружбі". "Джейсон і Олівія в дуже хороших стосунках і знову стали друзями", — сказало джерело, зазначивши, що покращення стосунків між парою "дуже позитивно вплинуло" на спільне виховання їхніх двох дітей.

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Олівія Вайлд і Джейсон Судейкіс залишили свій гіркий розрив позаду і перебувають "у дуже хороших відносинах", повідомило джерело — після того, як колишня пара влаштувала ніжну виставку в Лос-Анджелесі.

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

47-річний Джейсон і 38-річна Олівія зараз "дуже самотні", додав інсайдер — хоча джерело зазначило, що зараз вони зосереджені на "дружбі", а не на романі.

Останні кілька років між колишніми чоловіками точилася неприємна боротьба за опіку над дітьми на двох узбережжях — значною мірою через те, що Олівія живе в Лос-Анджелесі, а Джейсон — у Нью-Йорку, що викликало величезні суперечки, коли актрисі вручили документи на опіку, коли вона виступала на сцені перед 4 тисячами керівників індустрії. Однак зараз дует залишив усі образи та гнів позаду, повідомило джерело. "Олівія і Джейсон вирішили всі минулі проблеми і напругу, яка була викликана їхнім розривом, — сказали вони. Вони постійно спілкуються за допомогою телефонних дзвінків і текстових повідомлень і тримають один одного в курсі всього, що стосується їхніх дітей, будь то зустрічі або навчання в школі. "Найважливіше те, що вони щасливі у власному житті. Це значно полегшило їхню взаєморозуміння та повагу одне до одного", — каже джерело. Після розлучення у 2020 році Олівія та Джейсон спочатку здавалося, що вони були на одній хвилі і дуже сердечно ставилися один до одного, ставлячи на перше місце своїх дітей. Після того, як вони з Джейсоном розлучилися у 2020 році, Олівія познайомилася з Гаррі на вечірці для Ірвінга Азоффа. У той час починалися зйомки дебютного фільму Олівії "Не хвилюйся, люба", в якому вона також зіграла головну роль. Драматичний офсет вийшов на перший план, коли Олівія побилася з виконавцем головної ролі Шайа ЛаБуфом. Після його відходу Олівія замінила його на Гаррі, який до цього мав лише кілька акторських ролей.

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

"Вони постійно спілкуються за допомогою телефонних дзвінків і текстових повідомлень і тримають один одного в курсі всього, що стосується їхніх дітей", — ділиться джерело.

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Вечірка на чотирьох! Чарівна сім'я була в захваті від га-ме в Harlem Globetrotter's у 2020 році

У січні 2021 року чутки про те, що Олівія та Гаррі більше, ніж просто друзі та колеги по знімальному майданчику, підтвердилися, коли їх помітили, коли вони трималися за руки на публіці. Гаррі закріпив ситуацію, назвавши її своєю "дівчиною". Незабаром після цього її сердечні стосунки з Джейсоном стали потворними. У квітні 2022 року Олівії вручили юридичні документи щодо опіки над Отісом і Дейзі, коли вона виступала з промовою про свій новий фільм "Не хвилюйся, люба". У серпні 2022 року Олівія відповіла на позов Джейсона. У судових документах, отриманих DailyMail.com, вона повідомила, що раніше вони з Джейсоном домовилися, що діти закінчать навчальний рік у Лос-Анджелесі, поки він зніматиметься у фільмі "Тед Лассо". "Нещодавно, однак, Джейсон вирішив, що хоче поїхати до Нью-Йорка на наступний рік, поки він не працює, і хотів, щоб діти були з ним там під час цієї відпустки", — сказала Олівія в документах. Коли я не погодилася, оскільки діти вже кілька років не жили в Нью-Йорку, Джейсон подав ці папери. Щодо неналежного обслуговування на CinemaCon, Олівія заявила: "Дії Джейсона були явно спрямовані на те, щоб погрожувати мені і застати мене зненацька. Він міг би обслужити мене непомітно, але замість цього він вирішив обслужити мене в найбільш агресивний спосіб. Той факт, що Джейсон поставив мене в незручне становище з професійної точки зору і виніс наш особистий конфлікт на публіку в такий спосіб, вкрай суперечить найкращим інтересам наших дітей". Пізніше Джейсон відповів, вибачившись перед Олівією, сказавши

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Карантинна пара: Гаррі Стайлз та Олівія стали гарячою темою під час пандемії COVID-19 у 2020 році після зустрічі на дні народження Ірвінга Азоффа

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Гаррі та Олівія часто вислизали з ресторанів та клубів, не висовуючись назовні. Що й казати, вони не залишилися непоміченими

"Олівія сказала, що має намір переїхати з дітьми до Лондона після закінчення школи у 2023 році", — розповів Джейсон. Олівія і Гаррі розлучилися в листопаді 2022 року, повністю зруйнувавши ці плани. У листопаді 2022 року Олівія і Гаррі оголосили, що беруть паузу у своїх стосунках. У спільній заяві для журналу People їхні представники заявили, що між ними "немає ніякої злоби" і що рішення розлучитися було обопільним. Невдовзі після їхнього розриву видання повідомило, що Олівії було "важко", вона була "розчарована", оскільки сподівалася вирішити їхні проблеми. Здавалося, що стосунки Гаррі та Олівії остаточно припинилися. У лютому "Дзеркало" повідомило, що "Гаррі з кимось зустрічається. Він докладає всіх зусиль, щоб зберегти її особистість в таємниці після цирку навколо його стосунків з Олівією". "Але його близьке оточення знає про роман. Хоча це лише перші дні, але, здається, все йде добре". Олівія також рухається далі і готова знову ходити на побачення, згідно з повідомленням в Us Weekly. "Олівія готова знову зустрічатися, даючи зрозуміти, що вона вільна, і вона шукає не що інше, як чудового хлопця", — повідомило джерело видання. У січні DailyMail.com опублікував ексклюзивні фотографії Олівії та Джейсона, які демонструють велику прихильність один до одного, коли вони виходили із зустрічі в Лос-Анджелесі. Вони розмовляли і посміхалися один одному на тротуарі, прямо на очах у фотографів. Перед тим, як розійтися, вони подарували один одному

Правда про примирення Олівії Вайлд і Джейсона Судейкіса розкрита

Битва колишньої пари за опіку над дитиною набула гострого характеру, коли Олівії вручили юридичні документи, коли вона була на сцені на заході перед 4 000 інсайдерами індустрії.

Хоча їхня боротьба за опіку вщухла, Олівія та Джейсон зараз мають справу з іншим масштабним судовим процесом, який розпочала їхня колишня няня, Еріка Дженаро. У лютому Еріка подала проти них позов до Вищого суду Лос-Анджелеса. У судових документах, отриманих DailyMail.com, вона заявила, що була звільнена ними у 2020 році після того, як попросила відпустку за станом здоров'я. А Джейсон звільнив її після того, як вона попросила відпустку за станом здоров'я.

Хронологія стосунків Олівії та Джейсона

Травень 2011 — Джейсон та Олівія зустрічаються на вечірці після завершення шоу "Суботній вечір у прямому ефірі" у 2011 році, коли обидва нещодавно були самотніми після розірвання шлюбів Джейсон пізніше згадував, що не робив "жодних кроків" у той час Листопад 2011 — пара починає зустрічатися після місяців дружби Грудень 2012 — Джейсон робить пропозицію під час канікул 2014 — пара вітає свою першу дитину, син Отіс 2016 — Народження їхньої доньки Дейзі, коли Вайлд пояснює, що, на її думку, стати батьками з Джейсоном — це сильніше зобов'язання для пари, ніж одружитися Жовтень 2020 — Олівія починає знімати свою другу режисерську роботу "Не хвилюйся, кохана" з новим актором Гаррі Стайлзом у головній ролі Листопад 2020 — Джейсон і Олівія розлучаються Січень 2021 — Роман Гаррі та Олівії підтверджується, коли їх бачать, тримаючись за руки, на весіллі його агента в Монтесіто, штат Каліфорнія, 3 січня.

Реклама

Вона також розкрила деталі розриву Олівії та Джейсона, заявивши, що в той час вона опинилася посередині. "У листопаді 2020 року Уайльд раптово покинула будинок, де вона жила з Судейкісом, двома дітьми та позивачкою в якості няні, — стверджувалося в позові. "Раптова відсутність Уайльд вдома негативно вплинула на її емоційний стан, зокрема, Судейкіс покладався на присутність позивачки для підтримки", "Хоча ця спільна травма створила зв'язок між позивачкою та Судейкісом, позивачка ставала все більш тривожною та напруженою через тенденцію Судейкіса вимагати від позивачки залишатися вночі після того, як діти вкладені спати, щоб поговорити, в той час як така динаміка не спостерігалася до відсутності Уайльд". "Предметом цих нічних розмов із Судейкісом, природно, стали розмови про Уайльда, в які позивачка була змушена вступати, незважаючи на те, що це викликало у неї сильне занепокоєння, оскільки вона нібито відчувала, що їй доводиться обирати сторону між батьками дітей, про яких вона нібито є головним опікуном".P Перед тим, як подати позов, Еріка розповіла DailyMail.com, що Джейсон постійно звертався до неї з питаннями щодо стосунків Олівії з Гаррі. "Коли я побачила в новинах у січні 2021 року, як Олівія тримається за руки з Гаррі, я була шокована, адже всього за місяць до цього, коли ми були в Лос-Анджелесі, вона надсилала Джейсону Олівія і Джейсон заперечують усі звинувачення, висунуті їхньою колишньою нянею. У своїй заяві вони сказали: "Як батьки, ми неймовірно засмучені, дізнавшись, що