Кейтлін Дженнерс притискається до Санти у своїх прикрасах

Знову настала ця пора року. Схоже, що Кейтлін Дженнер входить у святковий сезон, про що свідчить її останній допис в Instagram у вівторок. 67-річна колишня олімпійська чемпіонка опублікувала фото, на якому вона тримає в руках іграшку Санту та ще одну різдвяну прикрасу. Красуня була на диво без зморшок.

Кейтлін Дженнерс притискається до Санти у своїх прикрасах

Щасливих свят! Кейтлін Дженнер опублікувала фото, на якому вона тримає в руках іграшку Санту і ще одну різдвяну прикрасу

Вона підписала фото так: “Розбираю різдвяні прикраси і надсилаю всім вам любов, оскільки ми наближаємося до свят”. Зірка реаліті-шоу уклала свої випрямлені світло-каштанові пасма набік, мило посміхаючись в камеру.

ПОВ’ЯЗАНІ СТАТТІ

Поділіться цією статтею

Вона піднесла іграшку Санти до голови, оскільки вирішила нафарбувати все обличчя для святкового фото.

Кейтлін Дженнерс притискається до Санти у своїх прикрасах

Нова затія: Вона почала свій тиждень з великого оголошення: її майбутні мемуари називатимуться “Секрети мого життя” (The Secrets Of My Life)

Її 8,1 млн підписників явно насолоджувалися фотографією, коментуючи її: “Ти виглядаєш приголомшливо”, “Така красива” і “Твоє волосся виглядає чудово, Кейт”.

Один шанувальник залишив дуже милий коментар: “Бажаю тобі всього найкращого в найкращу пору року. Нехай сонце і місяць світять над вами і вашою родиною”.

Різдво – не єдине свято, яке святкує зірка “Я Кейт”.

Кейтлін Дженнерс притискається до Санти у своїх прикрасах

Одна велика родина! Вона підписала фото: “День подяки з сім’єю – це найкраще. І моя сім’я продовжує збільшуватися 🙂 Сподіваюся, ви всі провели чудовий день зі своїми сім’ями!

Вона почала свій тиждень з великого оголошення: її майбутні мемуари називатимуться “Секрети мого життя” (The Secrets Of My Life).

На фотографії в Instagram на рожевому хвилястому фоні над датою виходу – 25 квітня 2017 року – красувалася ця назва.

Того ж дня Entertainment Tonight випустив кліп з її появою в майбутньому документальному фільмі HBO “Список трансгендерів”, в якому вона розповідає про те, як вона стала трансгендером на шоу ABC 20/20.

Кейтлін Дженнерс притискається до Санти у своїх прикрасах

Важкі часи для Заходу: Тим часом, її падчерка Кім Кардашян була поруч з Каньє Вестом, коли він відновлювався після нервового зриву в медичному центрі Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Тут вони разом у 2015 році

Вона також провела святковий сезон зі своєю сім’єю.

Кейтлін не була з сім’єю Кардашян, натомість провела День подяки зі своїми синами, Броуді та Брендоном та їхніми сім’ями.

Вона опублікувала групову фотографію в Instagram з підписом: “День подяки з родиною – найкращий. І моя сім’я продовжує зростати 🙂 Сподіваюся, ви всі провели чудовий день зі своїми сім’ями!

Тим часом, її падчерка Кім Кардашян була поруч з Каньє Вестом, коли він відновлювався після нервового зриву в медичному центрі UCLA.