Трагедія для Аніти Гарріс: чоловік помер менш ніж через тиждень після золотої річниці весілля

Чоловік акторки Аніти Гарріс трагічно загинув менш ніж через тиждень після того, як подружжя відсвяткувало золоту річницю весілля. Вбита горем Гарріс поділилася своїм горем сьогодні вранці, коли Майк Марголіс помер у віці 84 років після «тривалої хвороби». Майк Марголіс працював продюсером і менеджером актриси Carry On у 1960-х роках, після того, як вона здобула популярність з групою Cliff Adams Singers. Пара одружилася в 1973 році, і сьогодні скорботна зірка поділилася, що він подарував їй «вічне кохання». У своєму твіті вона написала: «Рано вранці після тривалої хвороби помер мій коханий чоловік Майк».

Трагедія для Аніти Гарріс: чоловік помер менш ніж через тиждень після золотої річниці весілля

Вбита горем Аніта Гарріс (на фото ліворуч) поділилася своїм горем сьогодні вранці, коли Майк Марголіс (праворуч) помер у віці 84 років

«Минулої неділі ми ніжно відсвяткували нашу золоту річницю весілля. Майк подарував мені вічне кохання… Я завжди буду сумувати за ним і любити його». Марголіс був музичним продюсером, письменником і художником, він створив серію вікторіанських детективів у стилі трилерів «Справи Веріті Лейк», яку написав Гарріс. Минулого року Гарріс розповіла, що її чоловікові діагностували хворобу Альцгеймера у 2015 році, і описала, як вона бачила його в такому стані. «Біль нестерпний», — сказала вона. Сьогодні агент Харріс Девід Хан повідомив, що Марголіс помер поруч з нею. Він сказав: «Рано вранці чоловік Аніти Майк Марголіс мирно помер поруч з Анітою. Довічний член Королівського товариства мистецтв (LFRSA), творець Catgrafiika і креативний директор в рекламі, Майк став продюсером альбомів Аніти (Just Loving You) і її менеджером в середині 1960-х років. «Вони одружилися в 1973 році і минулої неділі відсвяткували своє Золоте весілля».